KURS TRENERA PERSONALNEGO

i pracujesz w zawodzie szybciej niż natychmiast!

Dlaczego tu jestem?

Cześć! Szukasz najlepszego kursu na trenera personalnego, prawda? Właśnie dlatego jesteś tutaj – na stronie szkoły twojego sportowego sukcesu. Trafiłeś do nas, bo jesteśmy realizacją wszystkich twoich oczekiwań, odpowiedzią na każde twoje pytanie i twoim krokiem milowym w kierunku satysfakcjonującej pracy jako trener personalny. Teraz już tylko kilka kliknięć dzieli cię od podjęcia najlepszej decyzji. Do dzieła!

Czym jest kurs na trenera personalnego?

Zobacz, praca trenera personalnego wymaga od ciebie ogromnej wiedzy, ale i umiejętności zastosowania jej w praktyce. Co więcej – musisz być niezwykle spostrzegawczy, elastyczny, cierpliwy, a do tego komunikatywny i sympatyczny. Dużo tego? Pomyśl w takim razie, że to tylko kropla w morzu zadań, jakie stają przed tobą – przyszłym trenerem personalnym. Jednak bez obaw! Przychodzimy z pomocą! Kurs na trenera personalnego w naszej Akademii jest wszechstronnym i praktycznym przygotowaniem cię do pracy z twoimi podopiecznymi. Przekonaj się sam.

Dlaczego mam zdecydować się na AST?

Tylko od twojej decyzji zależy, czy zdobędziesz odpowiednie umiejętności niezbędne w zawodzie trenera personalnego. Wybierz mądrze! Możesz zrobić kurs szybki, ale teoretyczny. Możesz zrobić kurs tani, ale pobieżny. Możesz w końcu zrobić kurs i szybki, i praktyczny, i tani, i profesjonalny, i dopasowany specjalnie do ciebie – właśnie w Akademii Szkolenia Trenerów. Tak jak ty, my również siedzimy w sporcie, dlatego wiemy, czego potrzebujesz do pracy jako trener personalny i z ogromną radością ci to dajemy. Postaw na AST, a szeroko się uśmiechniesz, kiedy już ukończysz swój kurs!

PROGRAMM

Obawiasz się formalizmu i masy teorii? Na pewno nie u nas! Stawiamy na praktykę, bo wiemy, jak ważna jest w roli trenera personalnego. O suchych informacjach przeczytasz w internecie – na naszych zajęciach skupiamy się na tym, co od ręki wykorzystujesz w pracy z twoimi klientami.

✓ Kim jest trener personalny – jaką rolę gra we współczesnym świecie fitnessu?

✓ Jak przeprowadzać wywiad z klientem? Jak układać spersonalizowany plan treningowy z wykorzystaniem różnych treningowych form i sprzętów?

✓ Klasyfikacja treningów ze względu na określone wytyczne – czy rodzaj treningu ma znaczenie i czy warto pomijać kwestię diety?

✓ Sposoby archiwizacji sukcesów podopiecznych oraz pozyskiwanie nowych klientów – trener personalny to własny marketingowiec?

TEORIA ok. 25%

PRAKTYKA ok. 75%

✓ Sprawdzone ćwiczenia do skutecznej rozgrzewki,
✓ Wykorzystywanie świadomego oddychania podczas wysiłku,
✓ Analizy składu ciała przy pomocy sprzętów TANITA, OMRON,
✓ Cardio na najwyższym biegu,
✓ Trening siłowy na wszystkie grupy mięśniowe,
✓ Niecodzienne ćwiczenia na taśmach,
✓ Świeże spojrzenie na kettlebells,
✓ Najnowsze tendencje treningu funkcjonalnego,
✓ Prawidłowy trening kulturystyczny,
✓ Potencjał ćwiczeń izolowanych,
✓ Potreningowa relaksacja mięśni, stretching,
✓ Przeprowadzenie pełnego spersonalizowanego treningu przez każdego z uczestników.

WARUNKI UDZIAŁU

Fitnessowy świat nie jest ci obcy, a na siłowni czujesz się jak w domu?

18-stkowa impreza już za tobą?

Chcesz się rozwijać i chłonąć sportową wiedzę?

Twój stan zdrowia oraz kondycji fizycznej określasz jako bardzo dobry?

Świetnie! Jesteś idealnym kandydatem na kurs trenera personalnego w naszej Akademii. Już nie możemy się doczekać aż cię poznamy!

UPRAWNIENIA

✓ legitymacja książeczkowa,

✓ legitymacja plastikowa (ID) w wersji PL i UK,

✓ certyfikat w wersji angielskiej.

Podane ceny obejmują: opłatę rezerwacyjną, zajęcia praktyczne, zajęcia teoretyczne oraz egzamin.

UWAGA! Koszt Twojego kursu może pokryć pracodawca lub Urząd Pracy.

Zapisz

OPINIE

Polecam kurs na trenera personalnego z Danielem Mularczykiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Podczas kursu panuje miła i luźna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona 😁

 Kasia Golińska
Kasia Golińska Facebook.com

W piatek ukończyłam kurs w Białymstoku pod okiem Dawida Rzemienieckiego. Jestem mega zadowolona z przekazanej mi wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Przychodziłam na kurs z uśmiechem i wychodzilam z jeszcze większym 🙂 🙂 Goraco polecam szkołę jak i Dawida 🙂 🙂 Pozdrawiam

Beata Dzienis
Beata Dzienis Facebook.com

Jakiś czas temu ukończyłem kurs na trenera personalnego w AST . Jestem mega zadowolony, wiedzę która została mi przekazana jest bezcenna . Cała kadra wykładowców potrafi dotrzeć do każdego uczestnika kursu lub szkolenia. POLECAM wszystkim osobą chcącym poszerzyć swoją wiedzę.

Kamil Pyka
Kamil Pyka Facebook.com

UPEWNIJ SIĘ W SWOJEJ DECYZJI – POZNAJ HISTORIE NASZYCH KURSANTÓW

Wybierz swoje miasto, odpowiedni termin i… zapisz się na kurs. Kiedy, jeśli nie teraz?

17

MIAST W POLSCE

48

RODZAJÓW KURSÓW

4947

Kursantów