KURS INSTRUKTORA FITNESS WROCŁAW

Cześć, miło Cię widzieć! Skoro to czytasz, prawdopodobnie myślisz o pracy jako instruktor fitness Wrocław... Już jakiś czas trenujesz w klubie fitness, ćwiczysz z zapałem i dochodzisz powoli do wniosku, że przecież Ty też możesz prowadzić własne zajęcia! W końcu masz już podstawową wiedzę i ogólne predyspozycje do zostania instruktorem fitness. Potrzebujesz tylko odpowiednich certyfikatów, prawda? Zapisz się na nasz kurs, a z przyjemnością Ci je damy!

CZY NA PEWNO SIĘ NADAJĘ DO ZOSTANIA INSTRUKTOREM FITNESS WE WROCŁAWIU?

To podstawowe pytanie, na które musisz odpowiedzieć sobie sam. Czy naprawdę chcesz codziennie uprawiać aktywność fizyczną i zarażać innych pasją do zdrowego trybu życia? Czy jesteś gotowy na intensywną i kreatywną pracę z muzyką? Czy kontakt z ludźmi nie sprawia Ci problemów? Te pytania są zasadnicze podczas podejmowania decyzji o zostaniu instruktorem fitness. Jeśli jesteś przygotowany psychicznie, przygotowanie w pozostałych kwestiach pozostaw już nam. Wielu rzeczy można się nauczyć, ale motywacja i determinacja musi pochodzić od Ciebie. Tylko wtedy, gdy jasno i świadomie określisz swój cel – tak, jestem gotowy na zostanie instruktorem fitness – masz szansę na jego osiągnięcie. W przeciwnym razie będziesz wciąż błądził wśród niespełnionych marzeń i pogłębiał swoją frustrację… Jeśli więc naprawdę jesteś gotowy, zacznij działać.

PRACA JAKO INSTRUKTOR FITNESS WROCŁAW – TWOJE DODATKOWE LUB GŁÓWNE ŹRÓDŁO DOCHODÓW

Praca jako instruktor fitness Wrocław naprawdę może dostarczyć Ci ogromnej satysfakcji. W końcu będziesz przebywał w środowisku, w którym czujesz dobrze… będziesz robił to, co po prostu kochasz… a jednocześnie – będziesz zarabiać na swojej pasji. Pomyśl tylko – własne zajęcia fitness. Brzmi dobrze, prawda? Oczywiście, że tak. Aby znaleźć się w tym miejscu, potrzebujesz tylko odpowiednich certyfikatów, które potwierdzą Twoją wiedzę i umiejętności. Kiedy już je zdobędziesz w naszej Akademii, szeroko się uśmiechniesz. Dlaczego? Bo oprócz tytułu instruktora sportu o specjalności instruktor fitness, otrzymasz od nas uprawnienia pozwalające Ci na podjęcie pracy nie tylko we Wrocławiu, ale w każdym europejskim mieście. Właśnie tak! Pojawiają się przed Tobą nowe możliwości… Wystarczy tylko zapisać się na kurs instruktora fitness Wrocław i śmiało po nie sięgnąć.

DLACZEGO MAM WYBRAĆ WŁAŚNIE AST?

To proste – bo przed nadaniem Ci odpowiednich uprawnień właściwie przygotujemy Cię do wejścia na aktualny rynek fitnessu. Trochę się już na tym znamy… W końcu działamy w tej branży już wiele lat i wykształciliśmy setki instruktorów fitness, którzy spełniają się teraz w swoich zawodach i nie wyobrażają innego życia. Dzięki temu masz pewność, że i Ciebie odpowiednio przygotujemy do pracy jako instruktor fitness Wrocław. Zależy nam tym, żebyś był profesjonalistą. Bo na rynku jest już dość instruktorów-amatorów... My uporządkujemy Twoją dotychczasową wiedzę, uzupełnimy ją o niezbędne informacje, wyposażymy Cię w praktyczne umiejętności, które rzeczywiście wykorzystasz w swojej pracy, pokażemy sprawdzone sposoby rozwiązywania problemowych sytuacji i dodatkowo zmotywujemy do ciągłego dokształcania się i rozwoju. Nasza doświadczona kadra wykładowców przygotuje Cię m.in. z zakresu pracy z klientem, anatomii, podstaw żywieniowych, układania porywających układów choreograficznych, pracy z nowoczesnym sprzętem, systemów liczenia kroków, właściwego rytmu oddechowego i wielu, wielu innych. A jeżeli będziesz miał pytania, wykładowcy chętnie na nie odpowiedzą! Zależy nam na tym, żebyś wyniósł maksimum korzyści z naszego kursu na instruktora fitness. Przecież Twój sukces, to nasz sukces. Osiągnijmy go razem.

INSTRUKTOR FITNESS WROCŁAW ONLINE

Nie masz czasu na realizację kursu w trybie stacjonarnym? Wybierz kurs online! Możesz go zrealizować z dowolnego miejsca – z domu, z kawiarni czy nawet z egzotycznej plaży. Sam decydujesz również o tym, ile czasu poświęcasz na naukę. My wysyłamy Ci PDF z materiałem teoretycznym do realizacji programu ramowego oraz filmy instruktażowe, niezbędne do zaliczenia części praktycznej. Cała procedura jest bardzo prosta: zapisujesz się na kurs, opanowujesz wiedzę teoretyczną i praktyczną, zgłaszasz gotowość do egzaminu, wysyłając e-mail, odbierasz pytania teoretyczne i zadania praktyczne, odsyłasz odpowiedzi oraz nagrania wideo i cieszysz się zdobytymi certyfikatami!

INSTRUKTOR FITNESS WROCŁAW EKSTERNISTYCZNIE

Jeśli natomiast uznajesz, że masz już niezbędną wiedzę, nie potrzebujesz teoretycznego przygotowania i chcesz od razu zdawać egzamin na instruktora fitness… oczywiście, możesz to zrobić! W takim przypadku wybierz nasz kurs eksternistyczny, który polega na natychmiastowym przystąpieniu do egzaminu. Taki kurs to doskonała okazja na szybkie uzyskanie tytułu instruktora fitness i odpowiednich certyfikatów. Procedura jest jeszcze prostsza niż w przypadku opcji online: zapisujesz się na kurs, e-mailowo zgłaszasz gotowość do egzaminu, odbierasz pytania teoretyczne i zadania praktyczne, odsyłasz odpowiedzi i nagrania wideo z zaprezentowanymi zadaniami i… gotowe! Brawo! Zrobiłeś to szybko i wygodnie. A co najlepsze – otrzymujesz dokładnie takie same uprawnienia jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnie. Na legitymacji oraz certyfikacie nie ma informacji o sposobie realizacji kursu.

OPINIE

W piatek ukończyłam kurs w Białymstoku pod okiem Dawida Rzemienieckiego. Jestem mega zadowolona z przekazanej mi wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Przychodziłam na kurs z uśmiechem i wychodzilam z jeszcze większym 🙂 🙂 Goraco polecam szkołę jak i Dawida 🙂 🙂 Pozdrawiam

Beata Dzienis
Beata Dzienis Facebook.com

Polecam kurs na trenera personalnego z Danielem Mularczykiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Podczas kursu panuje miła i luźna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona 😁

 Kasia Golińska
Kasia Golińska Facebook.com

Jakiś czas temu ukończyłem kurs na trenera personalnego w AST . Jestem mega zadowolony, wiedzę która została mi przekazana jest bezcenna . Cała kadra wykładowców potrafi dotrzeć do każdego uczestnika kursu lub szkolenia. POLECAM wszystkim osobą chcącym poszerzyć swoją wiedzę.

Kamil Pyka
Kamil Pyka Facebook.com

KURS INSTRUKTORA FITNESS WE WROCŁAWIU – PROGRAM

Obawiasz się, że kurs będzie polegał na wyklepaniu teorii, którą już znasz lub możesz znaleźć w internecie? Niepotrzebnie! W naszej AST stawiamy na praktykę, bo doskonale wiemy, że to właśnie ona jest najważniejsza w pracy na siłowni czy w klubie fitness. Jako instruktor musisz prezentować konkretne umiejętności. Dlatego uczymy Cię ich na naszym kursie!

TEORIA 25%

PRAKTYKA 75%

SPRAWY ORGANIZACYJNE:
✓ wzajemne poznanie, wstępna rozmowa o doświadczeniu w branży fitness i oczekiwaniach względem kursu,
✓ przedstawienie planu kursu instruktora fitness,
✓ organizacja procesu dydaktycznego, terminy i godziny zajęć,
✓ warunki zaliczenia kursu – omówienie egzaminu specjalistycznego,
✓ zajęcia pokazowe – wstępna ocena umiejętności ruchowych,
✓ pytania i odpowiedzi.

FITNESS – PODSTAWOWE ELEMENTY:
✓ historia fitnessu,
✓ podział i różnorodność zajęć fitness,
✓ schemat i budowa różnych programów,
✓ muzyka i jej tempo w zajęciach fitness,
✓ komunikacja z grupą – werbalna i niewerbalna,
✓ metody nauczania ćwiczeń fitness,
✓ choreografia w zajęciach fitness – metodyka,
✓ budowanie prostego i zaawansowanego bloku choreograficznego ”32”,
✓ zasada „piramidy A-B-C„,
✓ pierwsza pomoc – abecadło,
✓ najważniejsze wiadomości z zakresu anatomii mięśniowej, żywienia i suplementacji.

AEROBIK:
✓ zasady rozgrzewki przed lekcjami aerobiku,
✓ podstawowe kroki aerobiku: step touch, double step touch, grape vine, 4 kolana, V-step, step out, chasse mambo, heel back, push, cross, ponny, etc.,
✓ podstawowe zmiany kroków aerobiku,
✓ podstawy zmian w przestrzeni.

STEP AEROBIK:
✓ zasady rozgrzewki w lekcji step aerobiku,
✓ podstawowe kroki step aerobiku: basic step, V-step, repeaters / 3 kolana, knee up, cha-cha / chasse, chasse mambo, mambo, etc.,
✓ podstawowe zmiany kroków step aerobiku,
✓ podstawy zmian w przestrzeni.

ZAJĘCIA WZMACNIAJĄCE, MIESZANE I INNE:
✓ ćwiczenie umacniające górne i dolne partie ciała,
✓ podstawy ćwiczeń korekcyjnych w zajęciach fitness,
✓ kombinacje ćwiczeń: plie / sumo squat – lunge / wykrok – squat / przysiad,
✓ stretching – podstawy,
✓ TMT – total muscle training – lekcja pokazowa,
✓ ABT – lekcja pokazowa,
✓ TBC – lekcja pokazowa.

INSTRUKTOR FITNESS – PREDYSPOZYCJE

Jesteś pełnoletnia/i?
Praca jako instruktor fitness to Twój aktualny cel?
Swój stan zdrowia oraz kondycji fizycznej określasz jako bardzo dobry?
Świetnie!
Zatem nadajesz się idealnie na kurs instruktora fitness w naszej Akademii.
Po zapisaniu się, otrzymasz na e-mail istotne szczegóły a na 2 dni do rozpoczęcia (adres i godzinę oraz tel.do wykładowcy).
Spokojnie, uczymy od podstaw a więc twoje obecne doświadczenie nie jest najważniejsze!
Jak już wszytko wiesz, klikaj zapisz się.
Już nie możemy się doczekać aż cię poznamy!

CO DAJE MI ZDANY EGZAMIN NA INSTRUKTORA FITNESS?

Kiedy już ukończysz kurs instruktora fitness Wrocław w naszej Akademii, szeroko się uśmiechniesz, bo otrzymasz tytuł instruktora sportu o specjalności instruktor fitness. Dowodem tych uprawnień są:

✓ legitymacja książeczkowa,

✓ legitymacja plastikowa (ID) w wersji PL i UK,

✓ certyfikat w wersji angielskiej.

!!! SPECJALNE PROMOCJE NA KURS INSTRUKTOR FITNESS WROCŁAW !!!

1) Zbierz grupę 7 znajomych, którzy zapiszą się na kurs razem z Tobą i zgarnij dla siebie zupełnie DARMOWY kurs na instruktora fitness!

2) Skorzystaj z całkowicie BEZPŁATNEGO kursu, jeżeli jesteś:
– osobą bezrobotną,
– poszukującą pracy,
– będącą w okresie wypowiedzenia stosunku pracy lub stosunku służbowego z winy pracodawcy,
– pracującą u pracodawcy w stanie upadłości lub likwidacji,
– otrzymującą świadczenia socjalne na urlopie górniczym lub górniczy zasiłek socjalny,
– uczestniczącą w indywidualnym programie integracji lub zajęciach Centrum Integracji Społecznej,
– będącą żołnierzem rezerwy,
– pobierającą rentę szkoleniową,
– pobierającą świadczenie szkoleniowe wypłacane przez pracodawcę,
– będącą domownikiem lub małżonkiem rolnika, szukającym pracy poza rolnictwem i podlegającym ubezpieczeniu społecznemu,
– będącą cudzoziemcem, m.in. obywatelem państwa należącego do Unii Europejskiej lub państwa, które zawarło odpowiednie umowy ze Wspólnotą Europejską, uchodźcą, osoba posiadającą zezwolenie na pobyt stały, osiedlenie się,
– niepracującą w wieku 45 lat i powyżej.

Sprawdź dokładne warunki naszych promocji w zakładce PROMOCJE i korzystaj!

Kurs instruktora fitness Wrocław - zobacz na mapie miejsce realizacji.

19

MIAST W POLSCE

48

RODZAJÓW KURSÓW

14947

Kursantów