KURS INSTRUKTORA FITNESS RZESZÓW

Powiększ grono naszych zadowolonych absolwentów i pracuj jako instruktor fitness Rzeszów szybciej niż natychmiast! Celujesz w kluby fitness, siłownie, centra sportowe, szkółki kolonijne czy może obozy sportowe? Kiedy już ukończysz nasz kurs, możesz pracować we wszystkich tych miejscach. A co najlepsze – nie tylko w Polsce, ale także na terenie całej Unii Europejskiej! Otrzymujesz od nas komplet międzynarodowych uprawnień – brzmi świetnie, prawda?

CZY COŚ SIĘ ZMIENI, KIEDY UKOŃCZĘ KURS INSTRUKTORA FITNESS RZESZÓW?

A czy coś się zmieni, jeżeli go nie ukończysz? Jeżeli nadal będziesz żył marzeniami o pracy w sporcie i własnych zajęciach fitness? Jeżeli nadal będziesz się bał podjąć przełomowej decyzji? Odpowiemy za Ciebie: w takiej sytuacji nic się nie zmieni. Pozostanie Ci jedynie patrzeć z zazdrością na instruktorów, którzy mieli odwagę, by o swoje marzenia zawalczyć. Ale przecież możesz być jednym z nich! Wystarczy, że wykonasz dzisiaj dosłownie kilka kliknięć – wybierzesz formułę, odpowiedni termin i zapiszesz się na kurs. Świat fitnessu stanie przed Tobą otworem. Na kursie usystematyzujesz swoją wiedzę, posiądziesz praktyczne umiejętności i otrzymasz odpowiednie uprawnienia, które pozwolą Ci podjąć pracę jako instruktor fitness Rzeszów. A przecież tego właśnie chcesz, prawda? Już nigdy nie powiesz, że Twój dzień jest nużący. Już nigdy nie będziesz narzekał na brak wrażeń i wyzwań. Już nigdy nie położysz się do łóżka sfrustrowany zmarnowanym czasem. Życie jest za krótkie na nudę i schematyzm. Odważ się zawalczyć o osobistą i zawodową satysfakcję!

DLACZEGO POWINIENEM WYBRAĆ KURS W AST?

Dlaczego z nami? Dlatego, że wykształciliśmy już całe grono instruktorów fitness, do których dzisiaj ustawiają się kolejki. Czyli po prostu znamy się na rzeczy. W końcu siedzimy w sporcie równie mocno, jak Ty. Wiemy, czego potrzebujesz – wcale nie drogiego kursu, który nic w Twoim życiu nie zmieni. Prawda? Potrzebujesz kursu, dzięki któremu od ręki zdobędziesz odpowiednie uprawnienia i zaczniesz pracę jako instruktor fitness Rzeszów. A kiedy już ukończysz nasz kurs, będziesz wyposażony w praktyczną wiedzę, niecodzienne rozwiązania i pewność siebie – i właśnie to zapewni Ci sukces w branży!
Zajęcia odbywają się w najnowocześniejszych siłowniach w Rzeszowie. Atmosfera jest luźna i koleżeńska, dzięki czemu uczestnicy czują się swobodnie i nie boją się zadawać pytań. Przecież kurs jest organizowany dla Ciebie – to Ty masz wynieść z niego korzyści, dlatego śmiało dopytuj i proś o powtórzenie, jeśli coś nie jest do końca jasne. Nasi wykładowcy to zwykli ludzie (pomijając ich ogromne doświadczenie i duże osiągnięcia), a ich celem jest jak najlepsze przygotowanie Cię do pracy w sporcie. Dodatkowo, w AST stawiamy na PRAKTYKĘ. W końcu jako instruktor fitness Rzeszów nie będziesz wygłaszał przemówień, a prowadził zajęcia – musisz zatem umieć to robić, prawda?

ZBYT MAŁO CZASU NA OPCJĘ STACJONARNĄ? ZRÓB KURS INSTRUKTOR FITNESS RZESZÓW ONLINE

Kurs online możesz zrealizować z dowolnego miejsca – z domu, z kawiarni czy nawet z egzotycznej plaży. Sam decydujesz również o tym, ile czasu poświęcasz na naukę. My wysyłamy Ci PDF z materiałem teoretycznym do realizacji programu ramowego oraz filmy instruktażowe, niezbędne do zaliczenia części praktycznej. Cała procedura jest bardzo prosta: zapisujesz się na kurs, opanowujesz wiedzę teoretyczną i praktyczną, zgłaszasz gotowość do egzaminu, wysyłając e-mail, odbierasz pytania teoretyczne i zadania praktyczne, odsyłasz odpowiedzi oraz nagrania wideo i cieszysz się zdobytymi certyfikatami!

MASZ JUŻ NIEZBĘDNĄ WIEDZĘ, A BRAKUJE CI CERTYFIKATÓW? WYBIERZ EKSTERNISTYCZNY KURS NA INSTRUKTORA FITNESS W RZESZOWIE

Jeśli natomiast uznajesz, że masz już niezbędną wiedzę, nie potrzebujesz teoretycznego przygotowania i chcesz od razu zdawać egzamin na instruktora fitness… oczywiście, możesz to zrobić! W takim przypadku wybierz nasz kurs eksternistyczny, który polega na natychmiastowym przystąpieniu do egzaminu. Taki kurs to doskonała okazja na szybkie uzyskanie tytułu instruktora fitness i odpowiednich certyfikatów. Procedura jest jeszcze prostsza niż w przypadku opcji online: zapisujesz się na kurs, e-mailowo zgłaszasz gotowość do egzaminu, odbierasz pytania teoretyczne i zadania praktyczne, odsyłasz odpowiedzi i nagrania wideo z zaprezentowanymi zadaniami i… gotowe! Brawo! Zrobiłeś to szybko i wygodnie. A co najlepsze – otrzymujesz dokładnie takie same uprawnienia jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnie. Na legitymacji oraz certyfikacie nie ma informacji o sposobie realizacji kursu.

OPINIE

W piatek ukończyłam kurs w Białymstoku pod okiem Dawida Rzemienieckiego. Jestem mega zadowolona z przekazanej mi wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Przychodziłam na kurs z uśmiechem i wychodzilam z jeszcze większym 🙂 🙂 Goraco polecam szkołę jak i Dawida 🙂 🙂 Pozdrawiam

Beata Dzienis
Beata Dzienis Facebook.com

Polecam kurs na trenera personalnego z Danielem Mularczykiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Podczas kursu panuje miła i luźna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona 😁

 Kasia Golińska
Kasia Golińska Facebook.com

Jakiś czas temu ukończyłem kurs na trenera personalnego w AST . Jestem mega zadowolony, wiedzę która została mi przekazana jest bezcenna . Cała kadra wykładowców potrafi dotrzeć do każdego uczestnika kursu lub szkolenia. POLECAM wszystkim osobą chcącym poszerzyć swoją wiedzę.

Kamil Pyka
Kamil Pyka Facebook.com

KURS NA INSTRUKTORA FITNESS RZESZÓW – PROGRAM

Obawiasz się, że kurs będzie polegał na wyklepaniu teorii, którą już znasz lub możesz znaleźć w internecie? Niepotrzebnie! W naszej AST stawiamy na praktykę, bo doskonale wiemy, że to właśnie ona jest najważniejsza w pracy na siłowni czy w klubie fitness. Jako instruktor musisz prezentować konkretne umiejętności. Dlatego uczymy Cię ich na naszym kursie!

TEORIA 25%

PRAKTYKA 75%

SPRAWY ORGANIZACYJNE:
✓ wzajemne poznanie, wstępna rozmowa o doświadczeniu w branży fitness i oczekiwaniach względem kursu,
✓ przedstawienie planu kursu instruktora fitness,
✓ organizacja procesu dydaktycznego, terminy i godziny zajęć,
✓ warunki zaliczenia kursu – omówienie egzaminu specjalistycznego,
✓ zajęcia pokazowe – wstępna ocena umiejętności ruchowych,
✓ pytania i odpowiedzi.

FITNESS – PODSTAWOWE ELEMENTY:
✓ historia fitnessu,
✓ podział i różnorodność zajęć fitness,
✓ schemat i budowa różnych programów,
✓ muzyka i jej tempo w zajęciach fitness,
✓ komunikacja z grupą – werbalna i niewerbalna,
✓ metody nauczania ćwiczeń fitness,
✓ choreografia w zajęciach fitness – metodyka,
✓ budowanie prostego i zaawansowanego bloku choreograficznego ”32”,
✓ zasada „piramidy A-B-C„,
✓ pierwsza pomoc – abecadło,
✓ najważniejsze wiadomości z zakresu anatomii mięśniowej, żywienia i suplementacji.

AEROBIK:
✓ zasady rozgrzewki przed lekcjami aerobiku,
✓ podstawowe kroki aerobiku: step touch, double step touch, grape vine, 4 kolana, V-step, step out, chasse mambo, heel back, push, cross, ponny, etc.,
✓ podstawowe zmiany kroków aerobiku,
✓ podstawy zmian w przestrzeni.

STEP AEROBIK:
✓ zasady rozgrzewki w lekcji step aerobiku,
✓ podstawowe kroki step aerobiku: basic step, V-step, repeaters / 3 kolana, knee up, cha-cha / chasse, chasse mambo, mambo, etc.,
✓ podstawowe zmiany kroków step aerobiku,
✓ podstawy zmian w przestrzeni.

ZAJĘCIA WZMACNIAJĄCE, MIESZANE I INNE:
✓ ćwiczenie umacniające górne i dolne partie ciała,
✓ podstawy ćwiczeń korekcyjnych w zajęciach fitness,
✓ kombinacje ćwiczeń: plie / sumo squat – lunge / wykrok – squat / przysiad,
✓ stretching – podstawy,
✓ TMT – total muscle training – lekcja pokazowa,
✓ ABT – lekcja pokazowa,
✓ TBC – lekcja pokazowa.

INSTRUKTOR FITNESS – PREDYSPOZYCJE

Jesteś pełnoletnia/i?
Zdobycie wiedzy instruktora fitness to Twój aktualny cel?
Swój stan zdrowia oraz kondycji fizycznej określasz jako bardzo dobry?
Świetnie!
Zatem nadajesz się idealnie na kurs w naszej Akademii.
Po zapisaniu się, otrzymasz na e-mail materiały szkoleniowe a na 2 dni przed rozpoczęciem (adres i godzinę oraz tel.do wykładowcy).
Spokojnie, uczymy od podstaw a więc twoje obecne doświadczenie nie jest najważniejsze!
Jak już wszytko wiesz, klikaj zapisz się.
Już nie możemy się doczekać aż cię poznamy!

CO DAJE MI ZDANY EGZAMIN NA INSTRUKTORA FITNESS?

Kiedy już ukończysz kurs instruktora fitness  w naszej Akademii, szeroko się uśmiechniesz, bo otrzymasz tytuł instruktora sportu o specjalności instruktor fitness. Dowodem tych uprawnień są:

✓ legitymacja książeczkowa,

✓ legitymacja plastikowa (ID) w wersji PL i UK,

✓ certyfikat w wersji angielskiej.

!!! SPECJALNE PROMOCJE NA KURS INSTRUKTORA FITNESS RZESZÓW !!!

1) Zbierz grupę 7 znajomych, którzy zapiszą się na kurs razem z Tobą i zgarnij dla siebie zupełnie DARMOWY kurs na instruktora fitness!

2) Skorzystaj z całkowicie BEZPŁATNEGO kursu, jeżeli jesteś:
– osobą bezrobotną,
– poszukującą pracy,
– będącą w okresie wypowiedzenia stosunku pracy lub stosunku służbowego z winy pracodawcy,
– pracującą u pracodawcy w stanie upadłości lub likwidacji,
– otrzymującą świadczenia socjalne na urlopie górniczym lub górniczy zasiłek socjalny,
– uczestniczącą w indywidualnym programie integracji lub zajęciach Centrum Integracji Społecznej,
– będącą żołnierzem rezerwy,
– pobierającą rentę szkoleniową,
– pobierającą świadczenie szkoleniowe wypłacane przez pracodawcę,
– będącą domownikiem lub małżonkiem rolnika, szukającym pracy poza rolnictwem i podlegającym ubezpieczeniu społecznemu,
– będącą cudzoziemcem, m.in. obywatelem państwa należącego do Unii Europejskiej lub państwa, które zawarło odpowiednie umowy ze Wspólnotą Europejską, uchodźcą, osoba posiadającą zezwolenie na pobyt stały, osiedlenie się,
– niepracującą w wieku 45 lat i powyżej.

Sprawdź dokładne warunki naszych promocji w zakładce PROMOCJE i korzystaj!

Kurs instruktora fitness Rzeszów - zobacz lokalizację na mapie.