Kurs trenera personalnego Kraków

Cześć! Naprawdę miło widzieć, że szukasz sposobu na realizację swoich sportowych planów. Kurs trenera personalnego Kraków organizowany przez naszą Akademię najlepiej przygotowuje cię na wymagania, które aktualnie stawia przed tobą rynek sportowy. Przekonaj się!

Chcesz pracować jako trener personalny w Krakowie, prawda

Ty, trener personalny w Krakowie cieszący się dobrą opinią, gronem zadowolonych klientów i pasjonującą pracą. Brzmi dobrze, sam przyznasz? Jesteś jednak przyzwyczajony do aktualnego trybu życia, nudnych dni i obowiązków, które wypełniasz bez ekscytacji tylko dlatego, że zapewniają pewną stabilność finansową. Boisz się zaryzykować, więc twoje marzenia pozostają tylko marzeniami... To strach przed niepewnym, możliwość utopienia pieniędzy, które się nie zwrócą. Co powiesz jednak na GWARANCJĘ skuteczności naszego kursu? Zobacz na setki naszych absolwentów – korzystają teraz z decyzji, którą ty boisz się podjąć. Kurs na trenera personalnego w Krakowie organizowany przez naszą AST to kurs, którego naprawdę potrzebujesz, jeżeli chcesz zaistnieć na rynku sportowym. Doświadczenie, praktyka, międzynarodowe uprawnienia. W korzystniejszej cenie, szybciej, lepiej. Wchodzisz?

Jak zrobić kurs trenera personalnego Kraków?

Jak zrobić kurs trenera personalnego Kraków? Banalnie prosto! Wystarczy, że zgłosisz się do naszej Akademii telefonicznie, mailowo lub przez social media i powiesz nam, kiedy i jak chcesz odbywać zajęcia. Zaproponujemy ci najbliższy możliwy termin realizacji kursu na trenera personalnego w Krakowie, a jeżeli nie będzie ci on odpowiadał – ustalimy razem ten najlepszy dla ciebie. Proces ten możesz także odbyć zupełnie sam, wybierając wszystkie szczegóły kursu na naszej stronie (zaprowadzi cię do niej przycisk "ZAPISUJĘ SIĘ"), ale nie ukrywamy, że chętnie zamienimy kilka słów z przyszłym trenerem personalnym w Krakowie. Jednak to ty decydujesz. Nasze kursy dostosowujemy do ciebie, bo chcemy, żebyś wyciągnął z nich jak najwięcej. Właśnie dlatego oferujemy ci różne opcje realizacji: tygodniową (zajęcia trwają cały roboczy tydzień), weekendową (trzy następujące po sobie weekendy), a także online i eksternistycznie. Dodatkowo, dla wymagających robimy zupełnie indywidualny kurs na trenera personalnego w Krakowie, 1 na 1 z wykładowcą. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada i zapisz się na kurs!

Kurs na trenera personalnego w Krakowie = Twoja satysfakcja zawodowa

Trener personalny w Krakowie musi być wszechstronny, profesjonalny i przygotowany na trudne sytuacje. Zgodzisz się z nami? Trudno się nie zgodzić. Takie są realia aktualnego rynku sportowego. Trener personalny w Krakowie to wymagający zawód, dlatego my pomagamy ci sprostać tym wyzwaniom. Razem z naszą Akademią zdobywasz odpowiednie przygotowanie do pracy w zawodzie trenera personalnego zarówno w zakresie teoretycznym, jak i praktycznym. Doświadczeni szkoleniowcy przekazują ci potężną dawkę wiedzy i udzielają bezcennych wskazówek, które od ręki wykorzystujesz na zajęciach ze swoimi podopiecznymi. Spotkania odbywają się w najnowocześniejszych siłowniach w Krakowie, dzięki czemu umiesz korzystać ze skomplikowanych urządzeń i wykorzystujesz je podczas treningów. Ćwiczysz budowanie skutecznych planów treningowych, dostosowujesz swój sposób działania do indywidualnych potrzeb twoich podopiecznych, poznajesz metody spełniania oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Z przyjemnością dzielimy się z tobą naszą miłością do sportu i udowadniamy, że efektywny trening nie ma nic wspólnego z bezmyślnym kręceniem na rowerku stacjonarnym. Pokazujemy ci nowoczesne rozwiązania i pomysły na przygotowanie niebanalnych zajęć, aby twoi klienci zawsze byli zadowoleni z przeprowadzonego przez ciebie treningu.

Ile zarabia trener personalny na siłowni

Ile zarabia trener personalny na siłowni? Powiedzmy sobie szczerze – choć to dość wrażliwa kwestia, interesuje nas najbardziej. Nie da się ukryć, że jako trener personalny jesteś w stanie zarobić dużo więcej niż inni. Wynika to po prostu ze specyfiki zawodu trenera personalnego, jego dużej popularności i jednocześnie – potrzebie istnienia. Coraz więcej osób uświadamia sobie niezwykłe korzyści płynące z korzystania z usług trenerów personalnych. I jest to bardzo dobra zmiana.

Jeśli nadal jesteś ciekawy, ile zarabia trener personalny na siłowni, zajrzyj do naszego wywiadu z trenerem Danielem Mularczykiem https://ast.edu.pl/2019/10/28/historie-sukcesow-daniel-mularczyk-zawod-trenera-personalnego/, a właściwie do nagrania wideo, które znajduje się pod tymże wywiadem (uwaga, padają konkretne kwoty!). Śmiało! Przekonaj się sam, że warto.

Program

Obawiasz się formalizmu i masy teorii? Na pewno nie u nas! Stawiamy na praktykę, bo wiemy, jak ważna jest w roli trenera personalnego. O suchych informacjach przeczytasz w internecie – na naszych zajęciach skupiamy się na tym, co od ręki wykorzystujesz w pracy z twoimi klientami.

✓ Definicja trenera personalnego – korzyści i rola trenera,
✓ Rynek fitness dzisiaj i wczoraj, najnowsze tendencje na siłowniach,
✓ Wywiad z klientem, spersonalizowany plan treningowy,
✓ Anatomia , fizjologia, biochemia, biomechanika,
✓ Teoria sportu i treningu sportowego-mezocykle, makrocykle i mikrocykle
✓ Formy treningowe: cross, taśmy, kettle, hit, cardio,
✓ Trening siłowy i funkcjonalny, rola tlenu podczas wysiłku fizycznego,
✓ Dieta i suplementacja, prawidłowe nawyki żywieniowe,
✓ Analiza składu ciała TANITA, OMRON – specyfikacja sprzętu i częstotliwość analiz,
✓ Archiwizowanie sukcesów podopiecznych,
✓ Marketing, pozyskiwanie klienta, budowanie własnej marki.

TEORIA 25%

PRAKTYKA 75%

✓ Sprawdzone ćwiczenia do skutecznej rozgrzewki,
✓ Wykorzystywanie świadomego oddychania podczas wysiłku,
✓ Analizy składu ciała przy pomocy sprzętów TANITA, OMRON,
✓ Cardio na najwyższym biegu,
✓ Trening siłowy na wszystkie grupy mięśniowe,
✓ Niecodzienne ćwiczenia na taśmach,
✓ Świeże spojrzenie na kettlebells,
✓ Najnowsze tendencje treningu funkcjonalnego,
✓ Prawidłowy trening kulturystyczny,
✓ Potencjał ćwiczeń izolowanych,
✓ Potreningowa relaksacja mięśni, stretching,
✓ Przeprowadzenie pełnego spersonalizowanego treningu przez każdego z uczestników.

Warunki udziału

Jesteś pełnoletnia/i?
Zdobycie wiedzy trenera to Twój aktualny cel?
Swój stan zdrowia oraz kondycji fizycznej określasz jako bardzo dobry?
Świetnie!
Zatem nadajesz się idealnie na kurs trener personalny w naszej Akademii.
Po zapisaniu się, otrzymasz na e-mail materiały szkoleniowe a na 2 dni przed rozpoczęciem (adres i godzinę oraz tel.do wykładowcy).
Spokojnie, uczymy od podstaw a więc twoje obecne doświadczenie nie jest najważniejsze!
Jak już wszytko wiesz, klikaj zapisz się.
Już nie możemy się doczekać aż cię poznamy!

Uprawnienia

✓ legitymacja książeczkowa,

✓ legitymacja plastikowa (ID) w wersji PL i UK,

✓ certyfikat w wersji angielskiej.

Podane ceny obejmują: opłatę rezerwacyjną, zajęcia praktyczne, zajęcia teoretyczne oraz egzamin.

UWAGA! Koszt Twojego kursu może pokryć pracodawca lub Urząd Pracy.

Zapisz

OPINIE

Polecam kurs na trenera personalnego z Danielem Mularczykiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Podczas kursu panuje miła i luźna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona 😁

 Kasia Golińska
Kasia Golińska Facebook.com

W piatek ukończyłam kurs w Białymstoku pod okiem Dawida Rzemienieckiego. Jestem mega zadowolona z przekazanej mi wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Przychodziłam na kurs z uśmiechem i wychodzilam z jeszcze większym 🙂 🙂 Goraco polecam szkołę jak i Dawida 🙂 🙂 Pozdrawiam

Beata Dzienis
Beata Dzienis Facebook.com

Jakiś czas temu ukończyłem kurs na trenera personalnego w AST . Jestem mega zadowolony, wiedzę która została mi przekazana jest bezcenna . Cała kadra wykładowców potrafi dotrzeć do każdego uczestnika kursu lub szkolenia. POLECAM wszystkim osobą chcącym poszerzyć swoją wiedzę.

Kamil Pyka
Kamil Pyka Facebook.com

4.7/5 - (103 votes)

UPEWNIJ SIĘ W SWOJEJ DECYZJI – POZNAJ HISTORIE NASZYCH KURSANTÓW

Kurs trenera personalnego Kraków - zobacz lokalizację na mapie.

23

MIAST W POLSCE

48

RODZAJÓW KURSÓW

11917

Kursantów