CO W PRZYPADKU NIE UZBIERANIA SIĘ GRUPY ?

W przypadku niezebrania się grupy są przygotowane rozwiązania a w tym: 1. Zmianę na indywidualny tryb kursu. 2. Realizacja kursu w formie on-line lub eksternistycznie. 3. Przesunięcie terminu na kolejny miesiąc. 3. Zwrot pełnej kwoty.

ILE DNI MUSZĘ CZEKAĆ NA WYDANIE KOMPLETU DOKUMENTÓW?

Komplet dokumentów wysyłamy w ciągu 21 DNI ROBOCZYCH, licząc od dnia pozytywnego zaliczenia egzaminu przez kursanta, oraz nadesłania zdjęcia, (jeżeli jest wymagane). Dokumenty wysyłamy Pocztą Polską listem poleconym priorytetowym, na wskazany przez kursanta adres, do każdego kraju Unii Europejskiej.

CZY LEGITYMACJA PO KURSIE ON-LINE JEST TAKA SAMA?

Tak, jest taka sama. Na dokumentach nie ma informacji o sposobie realizacji kursu/szkolenia.

Jakiej rangi uprawnienia nadajemy?

Ukończony kurs nadaje tytuł instruktora sportu o specjalności np. trener personalny/instruktor siłowni, itd. W przypadku szkoleń specjalistycznych wydajemy dwa certyfikaty PL i UK o ukończeniu szkolenia.

Czy na wydanych po kursie dokumentach mogę pracować za granicą?

Absolwenci z naszymi dokumentami pracują w takich krajach jak Anglia, Szkocja, Irlandia, Norwegia czy Dania. Niemniej, za każdym razem przed rozpoczęciem kursu w AST sugerujemy zapytać potencjalnego pracodawcę, czy nasz komplet legitymacji i certyfikatów zostanie przez niego honorowany, gdyż finalnie to właśnie pracodawca decyduje o hierarchii uprawnień wśród kandydatów do pracy.

Czy wybrany przeze mnie kurs może zostać sfinansowany przpez podmiot zewnętrzny np. Urząd Pracy lub inną instytucję?

Tak. Podstawowy warunek z Urzędu Pracy to status osoby bezrobotnej. O pozostałe warunki zapytaj w swoim urzędzie. Realizujemy takie zlecenia z UP, nawet do kilku kursów na raz. Kwoty zawierają się w przedziale od 500-6000zł pokrycia kosztów przez UP.

Jeżeli zaproponuję udział kilku osób w kursie, czy uzyskam jakiś rabat?

Każda osoba która zapisze się na kurs z Twojego polecenia uruchamia  10 procentowy rabat dla Ciebie.

Jak wygląda kwestia nieobecności na kursie?

Dopuszczone jest maksymalnie 20 procent czasu nieobecności.

Czy potrzebne jest doświadczenie lub kierunkowe wykształcenie aby podjąć kurs trenerski lub instruktorski?

Formalne warunki do udziału w kursie to : ukończone 18lat oraz brak przeciwskazań lekarskich do udziału w kursie. W przypadku szkoleń specjalistycznych - ukończone 16lat. Najszybciej przyswoisz wiedzę, jeżeli posiadasz pasję do sportu i jesteś otwarty/a na naukę.

Ile godzin dziennie trwają zajęcia ?

Zajęcia w przypadku grupy powyżej 5 osób odbywają się od 8-14.00. Jeżeli grupa jest mniejsza godziny zajęć są odpowiednio skompresowane. Poświęcana uwaga mniejszej grupie, wymaga zdecydowanie mniej czasu a co za tym idzie wszystko idzie dużo sprawniej.

KURS PRO, KURS PRO SILVER, KURS PRO GOLD - DLACZEGO ZYSKUJESZ WIĘCEJ

Jest to kurs trenera personalnego lub instruktora fitness a po nim realizujesz najpopularniejsze, certyfikowane szkolenia specjalistyczne-od 3 aż do 8. Zaletą kursów pro jest to, że są realizowane w trybie indywidualnym bez dopłaty. Kursy PRO są w ekonomicznym pakiecie. Cena jest dużo niższa niż tych samych szkoleń realizowanych osobno. Trenerzy i Instruktorzy klasy PRO są bardziej konkurencyjni na rynku pracy w stosunku do innych instruktorów/trenerów. Ukończenie kursów instruktorskich PRO wiąże się również najczęściej z wyższym wynagrodzeniem.

Ile godzin dziennie trwają zajęcia ?

Zajęcia w przypadku grupy powyżej 5 osób odbywają się od 8-14.00. Jeżeli grupa jest mniejsza godziny zajęć są odpowiednio skompresowane. Poświęcana uwaga mniejszej grupie, wymaga zdecydowanie mniej czasu a co za tym idzie wszystko idzie dużo sprawniej.

Tryb Indywidualny - jakie daje korzyści ?

Sam wybierasz dni i godziny kursu. Szkolisz się 1 na 1 z wykładowcą. Minimalny czas zajęć w ciągu dnia to 4h.

Jak mogę uzyskać dofinansowanie ?

Koniecznie uzupełnij i wyślij konfigurator. Jeżeli masz dodatkowe pytania wyślij je w wiadomości email na astdofinansowania@gmail.com . Pracownik tego działu zajmie się Twoją sprawą i poprowadzi Cię krok po kroku.

23

MIASTA W POLSCE

48

RODZAJÓW KURSÓW

14832

KURSANTÓW