KURS TRENERA PERSONALNEGO BIAŁYSTOK

Cześć, miło cię widzieć! Chcesz zrobić kurs na trenera personalnego, prawda? Świetnie trafiłeś! Osiągnij swój sportowy cel z Akademią Szkolenia Trenerów, tak jak setki naszych zadowolonych absolwentów.

CZYM ZAJMUJE SIĘ TRENER PERSONALNY?

Czym zajmuje się trener personalny, pewnie doskonale wiesz, skoro jesteś na tej stronie, prawda? Wiedza, którą już posiadłeś w tej dziedzinie lub nabyte doświadczenie skłoniło cię do decyzji o zamianie swojej pasji w prawdziwe źródło utrzymania. Właśnie dlatego szukasz informacji na temat kursów trenera personalnego w Białymstoku. Wiemy to, bo siedzimy w tym pięknym sporcie równie głęboko. Ustalmy sobie jednak na początek spójny obraz tego, czym zajmuje się trener personalny. Nie są to sielankowe dni, podczas których tylko cykasz zdjęcia w sportowym stroju i wrzucasz na kanały społecznościowe. To dni pełne wyrzeczeń i poświęceń dla swoich podopiecznych. Trener personalny często musi dostosować grafik do możliwości swoich klientów, a to pociąga za sobą albo bardzo wczesne pobudki, albo bardzo późne powroty do domu, a nawet jedno i drugie. Co więcej, musi też znaleźć czas na własny trening, bo wizytówką profesjonalnego trenera jest także jego wygląd. Jesteś w pełni gotowy podołać temu, czym zajmuje się trener personalny? W takim razie czytaj dalej!

DLACZEGO MAM ZROBIĆ KURS NA TRENERA PERSONALNEGO WŁAŚNIE W AST?

Trafiłeś do nas, zatem coś już podświadomie cię przekonało, aby zrobić kurs na trenera personalnego właśnie w AST. Wyświetliliśmy się wysoko w wyszukiwarce? To znaczy, że wiele osób szuka właśnie nas! Zostaliśmy poleceni przez twojego znajomego? To znaczy, że był zadowolony! Argumentów jest naprawdę wiele, lecz nie będziemy cię nimi zanudzać. Poruszmy tylko kwestie rzeczywiście dla ciebie ważne: zrób kurs na trenera personalnego w naszej Akademii, bo najlepiej przygotujemy cię do podjęcia pracy jako trener personalny w Białymstoku. Dlaczego? Ponieważ zdecydowana większość dostępnych kursów uczy jedynie teorii, kiedy my dajemy ci praktykę i pewność, że wykorzystasz zdobyte umiejętności w codziennych relacjach z klientami. Aż 75% czasu poświęcone jest szlifowaniu właściwej techniki wykonywania ćwiczeń, wyjaśnianiu teoretycznych zagadnień w praktycznych sytuacjach i prezentacji gotowych rozwiązań, z których czerpiesz inspirację już jako zawodowy trener personalny. Sam przyznasz, że to rozsądne podejście, prawda? Oczywiście możesz zrobić kurs na trenera personalnego, gdziekolwiek chcesz – wybór należy do ciebie.

JAK ZOSTAĆ TRENEREM PERSONALNYM W BIAŁYMSTOKU?

Jak zostać przeciętnym trenerem personalnym w Białymstoku? Zrobić kurs w losowej szkole i zdobyć uprawnienia. Jak zostać profesjonalnym, polecanym i zadowolonym trenerem personalnym w Białymstoku? Wybrać praktyczny kurs na trenera personalnego w naszej Akademii, poszerzyć skutecznie swoją wiedzę sportową, nabyć nowe umiejętności, poznać sposoby radzenia sobie nawet z najbardziej kłopotliwymi klientami i otrzymać certyfikaty rzeczywiście potwierdzające twoje kompetencje. Jako Akademia Szkolenia Trenerów oferujemy ci szeroki wachlarz opcji kursu trenera personalnego w Białymstoku – wszystko po to, aby ułatwić ci zdobycie upragnionego tytułu sportowego i satysfakcjonującej pracy. Nie musisz dopasowywać się do nas, bo to my dopasowujemy się do ciebie. Proponujemy ci kurs tygodniowy, weekendowy, indywidualny, online lub eksternistyczny. Który z nich wybierasz?

ILE ZARABIA TRENER PERSONALNY NA SIŁOWNI?

Ile zarabia trener personalny na siłowni? Powiedzmy sobie szczerze – choć to dość wrażliwa kwestia, interesuje nas najbardziej. Nie da się ukryć, że jako trener personalny jesteś w stanie zarobić dużo więcej niż inni. Wynika to po prostu ze specyfiki zawodu trenera personalnego, jego dużej popularności i jednocześnie – potrzebie istnienia. Coraz więcej osób uświadamia sobie niezwykłe korzyści płynące z korzystania z usług trenerów personalnych. I jest to bardzo dobra zmiana.

Jeśli nadal jesteś ciekawy, ile zarabia trener personalny na siłowni, zajrzyj do naszego wywiadu z trenerem Danielem Mularczykiem, a właściwie do nagrania wideo, które znajduje się pod tymże wywiadem (uwaga, padają konkretne kwoty!). Śmiało! Przekonaj się sam, że warto.

KURS TRENER PERSONALNY BIAŁYSTOK – PROGRAM

Obawiasz się formalizmu i masy teorii? Na pewno nie u nas! Stawiamy na praktykę, bo wiemy, jak ważna jest w roli trenera personalnego. O suchych informacjach przeczytasz w internecie – na naszych zajęciach skupiamy się na tym, co od ręki wykorzystujesz w pracy z twoimi klientami.

✓ Definicja trenera personalnego – korzyści i rola trenera,
✓ Rynek fitness dzisiaj i wczoraj, najnowsze tendencje na siłowniach,
✓ Wywiad z klientem, spersonalizowany plan treningowy,
✓ Anatomia , fizjologia, biochemia, biomechanika,
✓ Teoria sportu i treningu sportowego-mezocykle, makrocykle i mikrocykle
✓ Formy treningowe: cross, taśmy, kettle, hit, cardio,
✓ Trening siłowy i funkcjonalny, rola tlenu podczas wysiłku fizycznego,
✓ Dieta i suplementacja, prawidłowe nawyki żywieniowe,
✓ Analiza składu ciała TANITA, OMRON – specyfikacja sprzętu i częstotliwość analiz,
✓ Archiwizowanie sukcesów podopiecznych,
✓ Marketing, pozyskiwanie klienta, budowanie własnej marki.

TEORIA 25%

PRAKTYKA 75%

✓ Testy FMS – wstępna ocena klienta,
✓ Dobór aktywności fizycznej pod kątem predyspozycji Klienta,
✓ Najnowsze formy treningu funkcjonalnego,
✓ Przykłady ćwiczeń z obciążeniem własnego ciała,
✓ Przykłady ćwiczeń na: taśmy i ketle, piłki gimnastyczne,bosu,sandbagi gimnastyczne,gumy/ekspandery,
✓ Ćwiczenia wielostawowe (przysiad, martwy ciąg),
✓ Aeroby i interwały,
✓ Rodzaje mikro, makro i mezocykli treningowych,
✓ Trening obwodowy,
✓ Ćwiczenia siłowe, przykłady,
✓ Trening nóg i pośladków,
✓ Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe z wałkiem i innymi przyborami,
✓ Budowa jednostki treningu personalnego-planowanie i programowanie ćwiczeń,
✓ Potreningowa relaksacja mięśni, stretching,
✓ Pierwsza pomoc

TRENER PERSONALNY - PREDYSPOZYCJE

Jesteś pełnoletnia/i?
Zdobycie wiedzy trenera to Twój aktualny cel?
Swój stan zdrowia oraz kondycji fizycznej określasz jako bardzo dobry?
Świetnie!
Zatem nadajesz się idealnie na kurs trener personalny w naszej Akademii.
Po zapisaniu się, otrzymasz na e-mail materiały szkoleniowe a na 2 dni przed rozpoczęciem (adres i godzinę oraz tel.do wykładowcy).
Spokojnie, uczymy od podstaw a więc twoje obecne doświadczenie nie jest najważniejsze!
Jak już wszytko wiesz, klikaj zapisz się.
Już nie możemy się doczekać aż cię poznamy!

CO DAJE MI ZDANY EGZAMIN NA TRENERA PERSONALNEGO?

Kiedy już ukończysz nasz kurs i zaliczysz egzamin na trenera personalnego, szeroko się uśmiechniesz, bo otrzymasz tytuł instruktora sportu o specjalności trener personalny. Dowodem uzyskanych uprawnień są:

✓ legitymacja książeczkowa,
✓ legitymacja plastikowa (ID) w wersji PL i UK,
✓ certyfikat w wersji angielskiej.

Podane ceny obejmują: opłatę rezerwacyjną, zajęcia praktyczne, zajęcia teoretyczne oraz egzamin.

UWAGA! Koszt Twojego kursu może pokryć pracodawca lub Urząd Pracy.

Zapisz

OPINIE

Polecam kurs na trenera personalnego z Danielem Mularczykiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Podczas kursu panuje miła i luźna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona 😁

 Kasia Golińska
Kasia Golińska Facebook.com

W piatek ukończyłam kurs w Białymstoku pod okiem Dawida Rzemienieckiego. Jestem mega zadowolona z przekazanej mi wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Przychodziłam na kurs z uśmiechem i wychodzilam z jeszcze większym 🙂 🙂 Goraco polecam szkołę jak i Dawida 🙂 🙂 Pozdrawiam

Beata Dzienis
Beata Dzienis Facebook.com

Jakiś czas temu ukończyłem kurs na trenera personalnego w AST . Jestem mega zadowolony, wiedzę która została mi przekazana jest bezcenna . Cała kadra wykładowców potrafi dotrzeć do każdego uczestnika kursu lub szkolenia. POLECAM wszystkim osobą chcącym poszerzyć swoją wiedzę.

Kamil Pyka
Kamil Pyka Facebook.com

UPEWNIJ SIĘ W SWOJEJ DECYZJI – POZNAJ HISTORIE NASZYCH KURSANTÓW

!!! SPECJALNE PROMOCJE NA KURS TRENERA PERSONALNEGO BIAŁYSTOK !!!

1) Zbierz grupę 7 znajomych, którzy zapiszą się na kurs i zgarnij dla siebie zupełnie DARMOWY kurs na trenera personalnego!

2) Skorzystaj z całkowicie BEZPŁATNEGO kursu, jeżeli jesteś:
– osobą bezrobotną,
– poszukującą pracy,
– będącą w okresie wypowiedzenia stosunku pracy lub stosunku służbowego z winy pracodawcy,
– pracującą u pracodawcy w stanie upadłości lub likwidacji,
– otrzymującą świadczenia socjalne na urlopie górniczym lub górniczy zasiłek socjalny,
– uczestniczącą w indywidualnym programie integracji lub zajęciach Centrum Integracji Społecznej,
– będącą żołnierzem rezerwy,
– pobierającą rentę szkoleniową,
– pobierającą świadczenie szkoleniowe wypłacane przez pracodawcę,
– będącą domownikiem lub małżonkiem rolnika, szukającym pracy poza rolnictwem i podlegającym ubezpieczeniu społecznemu,
– będącą cudzoziemcem, m.in. obywatelem państwa należącego do Unii Europejskiej lub państwa, które zawarło odpowiednie umowy ze Wspólnotą Europejską, uchodźcą, osoba posiadającą zezwolenie na pobyt stały, osiedlenie się,
– niepracującą w wieku 45 lat i powyżej.

Sprawdź dokładne warunki naszych promocji w zakładce PROMOCJE  i korzystaj!

Kurs trenera personalnego Białystok - zobacz lokalizację na mapie.