Akademia Szkolenia Trenerów Sportu, Turystyki i Rekreacji to więcej niż tylko Instytucja Szkoleniowa – to kuźnia najlepszych trenerów personalnych i instruktorów fitness, gwarancja zaistnienia w świecie podporządkowanym dietom i siłowniom i Twoja szansa na rozwój. Nasze atrybuty to praktyczna wiedza, doświadczenie i profesjonalizm – chcemy się nimi z Tobą podzielić!

Nasza oferta

Akademia Szkolenia Trenerów Sportu jest jedną z największych sportowych akademii szkoleniowych w Polsce. W swojej bogatej ofercie mamy popularne kierunki szkolenia, takie jak kurs trenera personalnego czy kurs instruktora fitness, ale szkolimy także w innych dyscyplinach – prowadzimy kursy instruktora kulturystyki, boksu, akrobatyki sportowej i stale poszerzamy swoją ofertę. Organizujemy szkolenia w kilkunastu miastach w całej Polsce, możemy przyjechać także do Ciebie!

Jakie zagadnienia poruszamy na kursach i szkoleniach

Po zapisaniu się na kurs uczysz się dokładnie tego, co będzie Ci potrzebne w codziennej pracy instruktora sportu. Bliższe stają Ci się: anatomia, fizjologia, organizacja treningu, techniki ćwiczeń, personalizacja programów treningowych, psychologia, dietetyka i suplementacja, fizjoterapia, techniki relaksacyjne, przedsiębiorczość, prawo sportowe i zasady BHP. Zdobywasz także bezcenną wiedzę marketingową, by już na starcie wiedzieć, jak pozyskiwać klientów.

Certyfikaty i legitymacje wydawane przez AST

Na zakończenie kursu otrzymujesz od Akademii Szkolenia Trenerów certyfikat oraz dwie legitymacje instruktora sportu, dzięki którym możesz pracować na terenie całej Unii Europejskiej. Teraz nic już nie stoi na przeszkodzie, by móc rozpocząć pracę w dowolnym klubie fitness, siłowni czy innym obiekcie sportowym. A jeśli chcesz pracować na własny rachunek, to możesz z powodzeniem uruchomić własną sportową działalność.

 

REKOMENDACJE

Akademia Szkolenia Trenerów Sportu, Turystyki i Rekreacji we Wrocławiu jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy pod numerem 2.02/00127/2018. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy. Jak otrzymać dofinansowanie kliknij TUTAJ

Instytucja szkoleniowa: AKADEMIA SZKOLENIA TRENERÓW SPORTU, TURYSTYKI I REKREACJI SP. Z O.O.
Numer ewidencyjny: 2.02/00127/2018
Status: Aktywny
Data wpisu: 2018-04-17
Rok kontynuacji działalności: 2022/23

[meta_gallery_carousel id=”397504″]