Kurs trenera personalnego Łódź

Cześć, miło Cię widzieć na naszej stronie! Przedstawiamy Ci nasz autorski kurs na trenera personalnego w Łodzi. Bo właśnie tego szukasz, prawda? Zobacz tylko – doświadczona kadra, małe grupy, praktyczne umiejętności… czyli wszystko to, czego potrzebujesz do pracy jako trener personalny w Łodzi. Zostań więc i czytaj dalej…

Dlaczego tutaj jestem?

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego trafiłeś właśnie tutaj… Najwyraźniej kryteria, według których szukasz kursu na trenera personalnego pokrywają się z naszą ofertą. A to przecież doskonała informacja! Oznacza to tyle, że znalazłeś kurs, który najlepiej przygotuje Cię do zawodu trenera personalnego. Brawo! W końcu niełatwo jest wybrać najbardziej odpowiednią ofertę, kiedy na rynku jest ich cała masa… trzeba zwracać uwagę na wszystkie istotne kwestie, jak np. ilość praktyki, sposób przekazywania wiedzy, doświadczona i nagradzana kadra wykładowcza, miejsce realizacji kursu, sprzęt, z którym będziesz pracował podczas zajęć… i wiele, wiele innych. Nie zdziwisz się pewnie, jeśli powiemy Ci teraz, że mamy doskonale dopracowane te kwestie… Ale tak właśnie jest! Dlaczego? Bo działamy w tej branży już wiele lat i po prostu wiemy, czego Ci trzeba.

Czy AST to rzeczywiście dobry wybór?

Kurs trenera personalnego Katowice w AST jest lepszy, bo – w przeciwieństwie do innych – my stawiamy na ciebie. To właśnie ty jesteś naszym największym sukcesem. Robimy wszystko, żeby wyPotwierdzają to setki naszych zadowolonych absolwentów. Ale zachęcamy, żebyś przekonał się sam. Wybierz odpowiedni termin, sposób realizacji i po prostu zapisz się na kurs. Następnie przyjdź na zajęcia i zobacz na własne oczy, jak to wygląda. Jesteśmy pewni, że Ci się spodoba. Dlaczego? Bo robimy wszystko, żeby tak właśnie było! To Ty jesteś dla nas najważniejszy. Nie chcemy kształcić kolejnych trenerów-amatorów, którzy aktualnie zasypują sportowy rynek… Chcemy kształcić profesjonalistów, którzy go odświeżą i zrewolucjonizują opinię na temat trenerów personalnych. Właśnie dlatego podczas kursu pracujemy nad Twoją dotychczasową widzą, uzupełniamy ją o niezbędne informacje, uczymy Cię praktycznych umiejętności gotowych do wykorzystania podczas treningów z Twoimi podopiecznymi, odpowiadamy na wszystkie pytania i rozwiewamy ewentualne wątpliwości… czyli po prostu robimy wszystko, żeby przygotować Cię na wyzwania aktualnego rynku sportowego. A co najlepsze – w komfortowej, luźnej, przyjacielskiej atmosferze. Sprawiamy Ci najlepsze warunki do rozwoju, bo zależy nam, żebyś wyniósł z kursu maksimum korzyści i stał się profesjonalnym trenerem personalnym, do którego ustawiają się kolejki.
posażyć cię w taką wiedzę i takie umiejętności, które zbudują twoją przewagę na rynku sportowym. Kurs na trenera personalnego w Katowicach organizowany przez naszą AST daje ci dokładnie to, czego potrzebujesz w codziennej pracy jako trener personalny. Od ręki dostajesz praktyczną wiedzę, którą wykorzystujesz na swoich treningach i dzięki której spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na kursie uczysz się prawidłowego rozpoznawania potrzeb, upodobań i możliwości podopiecznych oraz układania dla nich najskuteczniejszych programów treningowych. Poznajesz sposoby bycia zarówno mentorem, jak i dobrym kumplem. Doświadczona kadra naszych wykładowców czuwa nad tym, żebyś w przyjemnej, ale i profesjonalnej atmosferze wyniósł z kursu jak najwięcej!

Jak zrobić kurs na trenera personalnego w Łodzi?

To proste. Wystarczy tylko kliknięć. Zobacz: wybierasz odpowiedni termin, sposób realizacji (tygodniowy lub weekendowy), opłacasz kurs i… uczęszczasz na zajęcia. Po zrealizowaniu modułów teoretycznego i praktycznego, podchodzisz do egzaminu. A kiedy już go zdasz, cieszysz się tytułem instruktora sportu o specjalności trener personalny. Otrzymujesz legitymacje i certyfikaty, które potwierdzają nabytą wiedzę i umiejętności oraz umożliwiają Ci podjęcie pracy jako trener personalny nie tylko w Łodzi, ale na terenie całej Unii Europejskiej! Świetnie, prawda? Tylko jedna decyzja dzieli Cię od realizacji swoich marzeń. Ale musisz podjąć ją świadomie… Bo jeżeli chcesz zostać trenerem personalnym z naszą AST, to nie trenerem, który ma powierzchowną wiedzę i bagatelizuje swoją rolę, skupiając się wyłącznie na wysokich zarobkach… ale profesjonalnym trenerem personalnym, potrafiącym pomóc w każdej sytuacji. Jesteś na to gotowy?

Ile zarabia trener personalny na siłowni?

Ile zarabia trener personalny na siłowni? Powiedzmy sobie szczerze – choć to dość wrażliwa kwestia, interesuje nas najbardziej. Nie da się ukryć, że jako trener personalny jesteś w stanie zarobić dużo więcej niż inni. Wynika to po prostu ze specyfiki zawodu trenera personalnego, jego dużej popularności i jednocześnie – potrzebie istnienia. Coraz więcej osób uświadamia sobie niezwykłe korzyści płynące z korzystania z usług trenerów personalnych. I jest to bardzo dobra zmiana.

Jeśli nadal jesteś ciekawy, ile zarabia trener personalny na siłowni, zajrzyj do naszego wywiadu z trenerem Danielem Mularczykiem, a właściwie do nagrania wideo, które znajduje się pod tymże wywiadem (uwaga, padają konkretne kwoty!). Śmiało! Przekonaj się sam, że warto.

KURS TRENERA PERSONALNEGO W ŁODZI – PROGRAM

Obawiasz się formalizmu i masy teorii? Na pewno nie u nas! Stawiamy na praktykę, bo wiemy, jak ważna jest w roli trenera personalnego. O suchych informacjach przeczytasz w internecie – na naszych zajęciach skupiamy się na tym, co od ręki wykorzystujesz w pracy z twoimi klientami.

✓ Definicja trenera personalnego – korzyści i rola trenera,
✓ Rynek fitness dzisiaj i wczoraj, najnowsze tendencje na siłowniach,
✓ Wywiad z klientem, spersonalizowany plan treningowy,
✓ Anatomia , fizjologia, biochemia, biomechanika,
✓ Teoria sportu i treningu sportowego-mezocykle, makrocykle i mikrocykle
✓ Formy treningowe: cross, taśmy, kettle, hit, cardio,
✓ Trening siłowy i funkcjonalny, rola tlenu podczas wysiłku fizycznego,
✓ Dieta i suplementacja, prawidłowe nawyki żywieniowe,
✓ Analiza składu ciała TANITA, OMRON – specyfikacja sprzętu i częstotliwość analiz,
✓ Archiwizowanie sukcesów podopiecznych,
✓ Marketing, pozyskiwanie klienta, budowanie własnej marki.

TEORIA 25%

PRAKTYKA 75%

✓ Testy FMS – wstępna ocena klienta,
✓ Dobór aktywności fizycznej pod kątem predyspozycji Klienta,
✓ Najnowsze formy treningu funkcjonalnego,
✓ Przykłady ćwiczeń z obciążeniem własnego ciała,
✓ Przykłady ćwiczeń na: taśmy i ketle, piłki gimnastyczne,bosu,sandbagi gimnastyczne,gumy/ekspandery,
✓ Ćwiczenia wielostawowe (przysiad, martwy ciąg),
✓ Aeroby i interwały,
✓ Rodzaje mikro, makro i mezocykli treningowych,
✓ Trening obwodowy,
✓ Ćwiczenia siłowe, przykłady,
✓ Trening nóg i pośladków,
✓ Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe z wałkiem i innymi przyborami,
✓ Budowa jednostki treningu personalnego-planowanie i programowanie ćwiczeń,
✓ Potreningowa relaksacja mięśni, stretching,
✓ Pierwsza pomoc

Dlaczego tutaj jestem?

Jesteś pełnoletnia/i?
Zdobycie wiedzy trenera to Twój aktualny cel?
Swój stan zdrowia oraz kondycji fizycznej określasz jako bardzo dobry?
Świetnie!
Zatem nadajesz się idealnie na kurs trener personalny w naszej Akademii.
Po zapisaniu się, otrzymasz na e-mail materiały szkoleniowe a na 2 dni przed rozpoczęciem (adres i godzinę oraz tel.do wykładowcy).
Spokojnie, uczymy od podstaw a więc twoje obecne doświadczenie nie jest najważniejsze!
Jak już wszytko wiesz, klikaj zapisz się.
Już nie możemy się doczekać aż cię poznamy!

Co daje mi zdany egzamin na trenera personalnego?

Kiedy już ukończysz nasz kurs i zaliczysz egzamin na trenera personalnego, szeroko się uśmiechniesz, bo otrzymasz tytuł instruktora sportu o specjalności trener personalny. Dowodem uzyskanych uprawnień są

✓ legitymacja książeczkowa,
✓ legitymacja plastikowa (ID) w wersji PL i UK,
✓ certyfikat w wersji angielskiej.

Podane ceny obejmują: opłatę rezerwacyjną, zajęcia praktyczne, zajęcia teoretyczne oraz egzamin.

UWAGA! Koszt Twojego kursu może pokryć pracodawca lub Urząd Pracy.

Zapisz

OPINIE

Polecam kurs na trenera personalnego z Danielem Mularczykiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Podczas kursu panuje miła i luźna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona 😁

 Kasia Golińska
Kasia Golińska Facebook.com

W piatek ukończyłam kurs w Białymstoku pod okiem Dawida Rzemienieckiego. Jestem mega zadowolona z przekazanej mi wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Przychodziłam na kurs z uśmiechem i wychodzilam z jeszcze większym 🙂 🙂 Goraco polecam szkołę jak i Dawida 🙂 🙂 Pozdrawiam

Beata Dzienis
Beata Dzienis Facebook.com

Jakiś czas temu ukończyłem kurs na trenera personalnego w AST . Jestem mega zadowolony, wiedzę która została mi przekazana jest bezcenna . Cała kadra wykładowców potrafi dotrzeć do każdego uczestnika kursu lub szkolenia. POLECAM wszystkim osobą chcącym poszerzyć swoją wiedzę.

Kamil Pyka
Kamil Pyka Facebook.com

4.7/5 - (86 votes)

Upewnij się w swojej decyzji - poznaj historie naszych kursantów

!!! SPECJALNE PROMOCJE NA KURS TRENERA PERSONALNEGO ŁÓDŹ !!!

1) Zbierz grupę 7 znajomych, którzy zapiszą się na kurs i zgarnij dla siebie zupełnie DARMOWY kurs na trenera personalnego!

2) Skorzystaj z całkowicie BEZPŁATNEGO kursu, jeżeli jesteś:
– osobą bezrobotną,
– poszukującą pracy,
– będącą w okresie wypowiedzenia stosunku pracy lub stosunku służbowego z winy pracodawcy,
– pracującą u pracodawcy w stanie upadłości lub likwidacji,
– otrzymującą świadczenia socjalne na urlopie górniczym lub górniczy zasiłek socjalny,
– uczestniczącą w indywidualnym programie integracji lub zajęciach Centrum Integracji Społecznej,
– będącą żołnierzem rezerwy,
– pobierającą rentę szkoleniową,
– pobierającą świadczenie szkoleniowe wypłacane przez pracodawcę,
– będącą domownikiem lub małżonkiem rolnika, szukającym pracy poza rolnictwem i podlegającym ubezpieczeniu społecznemu,
– będącą cudzoziemcem, m.in. obywatelem państwa należącego do Unii Europejskiej lub państwa, które zawarło odpowiednie umowy ze Wspólnotą Europejską, uchodźcą, osoba posiadającą zezwolenie na pobyt stały, osiedlenie się,
– niepracującą w wieku 45 lat i powyżej.

Sprawdź dokładne warunki naszych promocji w zakładce PROMOCJE  i korzystaj!

Kurs trenera personalnego Łódź - zobacz lokalizację na mapie.

23

MIAST W POLSCE

48

RODZAJÓW KURSÓW

12141

Kursantów