KURS TRENERA PERSONALNEGO TORUŃ

Odzyskaj przewagę nad własnym życiem. Odśwież swoje spojrzenie i odetchnij pełną piersią. Osiągnij to, o czym od zawsze marzysz. Zapisz się na kurs i zamień swoją niesatysfakcjonującą pracę na zawód trenera personalnego w Toruniu

DLACZEGO TUTAJ JESTEM?

Posłuchaj – trafiłeś na naszą stronę, bo potrzebujesz w swoim życiu zmiany. Jak to teraz wygląda? Siłownie w Toruniu są ci dobrze znane. Regularnie je odwiedzasz, aby popracować nad własnym ciałem, zrobić trening. Wysiłek, który wkładasz w ćwiczenia, sprawia ci ogromną radość, jednak czujesz, że czegoś ci brak. Zaczynasz się zastanawiać, zadawać pytania pomiędzy kolejnymi seriami... Po co to wszystko? Jaki właściwie jest twój cel? Gdzie zgubił się sens? Dopada cię frustracja i zmieszanie, mimo że naprawdę oddajesz się swojej pasji. Natrętne myśli nie chcą odpuścić. W końcu zaczynasz rozumieć, że potrzebujesz czegoś więcej niż tylko zwykłego treningu dla siebie. Potrzebujesz czegoś więcej niż amatorskiego odwiedzania siłowni. Potrzebujesz czegoś więcej niż indywidualnej pracy nad sobą. Potrzebujesz odpowiedniego kursu na trenera personalnego w Toruniu, prawda?

KURS NA TRENERA PERSONALNEGO W TORUNIU – COŚ, CZEGO TERAZ POTRZEBUJĘ

Postanowione! Bierzesz życie w swoje ręce i robisz kurs na trenera personalnego w Toruniu. Przecież to proste! Trafiłeś na naszą stronę – przypadek czy znak od losu? W każdym razie, śmiało możesz sobie pogratulować. Znalazłeś bowiem kurs, który rzetelnie przygotowuje cię na wszystkie wyzwania związane z pracą w zawodzie trenera personalnego. Wystarczy tylko, że zapiszesz się na nasz kurs, wybierzesz najbardziej odpowiadający ci system i termin realizacji, będziesz obecny i aktywny na zajęciach, zdasz egzamin na trenera personalnego, odbierzesz certyfikaty... i już możesz zapraszać swoich klientów do współpracy! Jesteś pewny, że to twoja droga, tak? Zacznij więc działać! Aktualny rynek sportowy jest dość wymagający – im dłużej zwlekasz, tym trudniej będzie ci się na nim odnaleźć. Kurs na trenera personalnego w Toruniu jest czymś, czego TERAZ potrzebujesz, jeżeli chcesz realnie zaistnieć w branży jako trener personalny.

ZRÓB KURS W AST I PRACUJ JAKO TRENER PERSONALNY W TORUNIU

Drogie i powierzchowne kursy niech robią inni. Ty wybierz kurs, który wyposaży cię w praktyczne umiejętności gotowe do wykorzystania od ręki w pracy z twoimi podopiecznymi. Zobacz – kiedy realizujesz kurs trenera personalnego Toruń w naszej Akademii, zdobywasz sprawdzoną wiedzę na temat przygotowania skutecznego planu treningowego i dietetycznego dla swoich klientów, czyli coś, co jest ci niezbędne na co dzień w zawodzie trenera personalnego. Rozwijamy twoje umiejętności w tych (i innych) zakresach, abyś nie raczkował podczas zajęć z podopiecznymi, lecz od razu chodził z podniesioną głową jak prawdziwy specjalista sportowy. Szkolisz się pod okiem sportowych mistrzów świata, słuchasz cennych wskazówek, uczysz się gotowych rozwiązań typowych problemów i sposobów na radzenie sobie z tymi nietypowymi. Kurs odbywasz w najnowocześniejszych siłowniach w Toruniu, poznajesz specyfikę zaawansowanych sprzętów i zdobywasz certyfikaty umożliwiające ci pracę jako trener personalny w Toruniu lub wybranym mieście na terenie całej Unii Europejskiej. Kiedy już ukończysz kurs, masz zatem wszystko, co jest ci potrzebne. Wystarczy kilka kliknięć!

ILE ZARABIA TRENER PERSONALNY NA SIŁOWNI?

Ile zarabia trener personalny na siłowni? Powiedzmy sobie szczerze – choć to dość wrażliwa kwestia, interesuje nas najbardziej. Nie da się ukryć, że jako trener personalny jesteś w stanie zarobić dużo więcej niż inni. Wynika to po prostu ze specyfiki zawodu trenera personalnego, jego dużej popularności i jednocześnie – potrzebie istnienia. Coraz więcej osób uświadamia sobie niezwykłe korzyści płynące z korzystania z usług trenerów personalnych. I jest to bardzo dobra zmiana.

Jeśli nadal jesteś ciekawy, ile zarabia trener personalny na siłowni, zajrzyj do naszego wywiadu z trenerem Danielem Mularczykiem, a właściwie do nagrania wideo, które znajduje się pod tymże wywiadem (uwaga, padają konkretne kwoty!). Śmiało! Przekonaj się sam, że warto.

PROGRAM

Obawiasz się formalizmu i masy teorii? Na pewno nie u nas! Stawiamy na praktykę, bo wiemy, jak ważna jest w roli trenera personalnego. O suchych informacjach przeczytasz w internecie – na naszych zajęciach skupiamy się na tym, co od ręki wykorzystujesz w pracy z twoimi klientami.

✓ Definicja trenera personalnego – korzyści i rola trenera,
✓ Rynek fitness dzisiaj i wczoraj, najnowsze tendencje na siłowniach,
✓ Wywiad z klientem, spersonalizowany plan treningowy,
✓ Anatomia , fizjologia, biochemia, biomechanika,
✓ Teoria sportu i treningu sportowego-mezocykle, makrocykle i mikrocykle
✓ Formy treningowe: cross, taśmy, kettle, hit, cardio,
✓ Trening siłowy i funkcjonalny, rola tlenu podczas wysiłku fizycznego,
✓ Dieta i suplementacja, prawidłowe nawyki żywieniowe,
✓ Analiza składu ciała TANITA, OMRON – specyfikacja sprzętu i częstotliwość analiz,
✓ Archiwizowanie sukcesów podopiecznych,
✓ Marketing, pozyskiwanie klienta, budowanie własnej marki.

TEORIA 25%

PRAKTYKA 75%

✓ Testy FMS – wstępna ocena klienta,
✓ Dobór aktywności fizycznej pod kątem predyspozycji Klienta,
✓ Najnowsze formy treningu funkcjonalnego,
✓ Przykłady ćwiczeń z obciążeniem własnego ciała,
✓ Przykłady ćwiczeń na: taśmy i ketle, piłki gimnastyczne,bosu,sandbagi gimnastyczne,gumy/ekspandery,
✓ Ćwiczenia wielostawowe (przysiad, martwy ciąg),
✓ Aeroby i interwały,
✓ Rodzaje mikro, makro i mezocykli treningowych,
✓ Trening obwodowy,
✓ Ćwiczenia siłowe, przykłady,
✓ Trening nóg i pośladków,
✓ Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe z wałkiem i innymi przyborami,
✓ Budowa jednostki treningu personalnego-planowanie i programowanie ćwiczeń,
✓ Potreningowa relaksacja mięśni, stretching,
✓ Pierwsza pomoc

WARUNKI UDZIAŁU

Jesteś pełnoletni/a ?
Zdobycie wiedzy trenera to Twój aktualny cel?
Swój stan zdrowia oraz kondycji fizycznej określasz jako bardzo dobry?
Świetnie!
Zatem nadajesz się idealnie na kurs trener personalny w naszej Akademii.
Po zapisaniu się, otrzymasz na e-mail materiały szkoleniowe a na 2 dni przed rozpoczęciem (adres i godzinę oraz tel.do wykładowcy).
Spokojnie, uczymy od podstaw a więc twoje obecne doświadczenie nie jest najważniejsze!
Jak już wszytko wiesz, klikaj zapisz się.
Już nie możemy się doczekać aż cię poznamy!

UPRAWNIENIA

✓ legitymacja książeczkowa,

✓ legitymacja plastikowa (ID) w wersji PL i UK,

✓ certyfikat w wersji angielskiej.

Podane ceny obejmują: opłatę rezerwacyjną, zajęcia praktyczne, zajęcia teoretyczne oraz egzamin.

UWAGA! Koszt Twojego kursu może pokryć pracodawca lub Urząd Pracy.

Zapisz

OPINIE

Polecam kurs na trenera personalnego z Danielem Mularczykiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Podczas kursu panuje miła i luźna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona 😁

 Kasia Golińska
Kasia Golińska Facebook.com

W piatek ukończyłam kurs w Białymstoku pod okiem Dawida Rzemienieckiego. Jestem mega zadowolona z przekazanej mi wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Przychodziłam na kurs z uśmiechem i wychodzilam z jeszcze większym 🙂 🙂 Goraco polecam szkołę jak i Dawida 🙂 🙂 Pozdrawiam

Beata Dzienis
Beata Dzienis Facebook.com

Jakiś czas temu ukończyłem kurs na trenera personalnego w AST . Jestem mega zadowolony, wiedzę która została mi przekazana jest bezcenna . Cała kadra wykładowców potrafi dotrzeć do każdego uczestnika kursu lub szkolenia. POLECAM wszystkim osobą chcącym poszerzyć swoją wiedzę.

Kamil Pyka
Kamil Pyka Facebook.com

UPEWNIJ SIĘ W SWOJEJ DECYZJI – POZNAJ HISTORIE NASZYCH KURSANTÓW

!!! SPECJALNE PROMOCJE NA KURS TRENERA PERSONALNEGO !!!

1) Zbierz grupę 7 znajomych, którzy zapiszą się na kurs i zgarnij dla siebie zupełnie DARMOWY kurs na trenera personalnego!

2) Skorzystaj z całkowicie BEZPŁATNEGO kursu, jeżeli jesteś:
– osobą bezrobotną,
– poszukującą pracy,
– będącą w okresie wypowiedzenia stosunku pracy lub stosunku służbowego z winy pracodawcy,
– pracującą u pracodawcy w stanie upadłości lub likwidacji,
– otrzymującą świadczenia socjalne na urlopie górniczym lub górniczy zasiłek socjalny,
– uczestniczącą w indywidualnym programie integracji lub zajęciach Centrum Integracji Społecznej,
– będącą żołnierzem rezerwy,
– pobierającą rentę szkoleniową,
– pobierającą świadczenie szkoleniowe wypłacane przez pracodawcę,
– będącą domownikiem lub małżonkiem rolnika, szukającym pracy poza rolnictwem i podlegającym ubezpieczeniu społecznemu,
– będącą cudzoziemcem, m.in. obywatelem państwa należącego do Unii Europejskiej lub państwa, które zawarło odpowiednie umowy ze Wspólnotą Europejską, uchodźcą, osoba posiadającą zezwolenie na pobyt stały, osiedlenie się,
– niepracującą w wieku 45 lat i powyżej.

Sprawdź dokładne warunki naszych promocji w zakładce PROMOCJE  i korzystaj!

Kurs trenera personalnego Toruń - zobacz lokalizację na mapie.