KURS INSTRUKTORA FITNESS SZCZECIN

Cześć, miło Cię widzieć! Znużony żmudnymi poszukiwaniami odpowiedniego kursu na instruktora fitness w Szczecinie? Dobre wieści – już nie musisz szukać dalej. Oferujemy Ci bowiem kurs sprawdzony i polecany przez setki naszych absolwentów. Z naciskiem na praktykę, z doświadczoną karą wykładowców i międzynarodowymi uprawnieniami. Zostaniesz, aby poznać szczegóły, prawda?

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁO MOJE ŻYCIE, KIEDY UKOŃCZĘ KURS NA INSTRUKTORA FITNESS W SZCZECINIE?

Zobacz, realizujesz się w pasji, która od zawsze w Tobie siedziała. W końcu pożytkujesz niewykorzystaną dotąd energię. Dzielisz się z ludźmi radością na swoich energetycznych zajęciach i prezentujesz ćwiczenia, które nie tylko wpływają korzystnie na zdrowie, ale i dają uczestnikom ogromną frajdę. Zarażasz ludzi pasją do aktywnego trybu życia, a Twoi podopieczni cieszą się na samą myśl o tym, że dzisiaj idą na Twoje zajęcia. Zaskakujesz ich pomysłowością, dzielisz się cenną wiedzą i odpowiadasz na każde pytanie jak zawodowiec. Cieszysz się prestiżem i popularnością. Codziennie spoglądasz w lustro, widząc zadowolonego, szczęśliwego, spełnionego człowieka.

WYSTARCZY KILKA KLIKNIĘĆ I ZYSKUJESZ DOKŁADNIE TO, CZEGO POTRZEBUJESZ

Po pierwsze: kurs instruktora fitness Szczecin organizowany przez naszą AST daje Ci największy bagaż praktycznej wiedzy. Dzięki temu wiesz, jak zadowolić wymagających klientów. Znasz sprawdzone schematy rozwiązań nietypowych lub niekomfortowych sytuacji. Nie cierpisz z powodu braku inspiracji, bo potrafisz ułożyć zajęcia, opierając się na wnioskach z poprzednich. Po drugie: zajęcia w naszej AST prowadzi renomowana i doświadczona kadra wykładowców, co pozwala Ci mieć pewność, że czerpiesz informacje z samego źródła. Spotkania odbywają się w najnowocześniejszych siłowniach w Szczecinie, a małe grupy umożliwiają indywidualne podejście do każdego kursanta. Nie musisz stresować się przed zadaniem pytania lub poproszeniem o wyjaśnienie jakiejś kwestii. Nikt nie będzie się śmiał – idziesz na kurs po to, żeby usystematyzować swoją dotychczasową wiedzę i zdobyć nową. A my dokładamy wszelkich starań, aby tak właśnie było. Po trzecie: otrzymujesz międzynarodowe uprawnienia instruktora fitness – czyli… możesz pracować nie tylko jako instruktor fitness Szczecin, ale także jako instruktor w każdym kraju Unii Europejskiej! Wiesz już, jakie miasto wybierzesz?

A JEŚLI NIE MOŻESZ SOBIE POZWOLIĆ NA STACJONARNY KURS TRENERA FITNESS SZCZECIN, WYBIERZ OPCJĘ ONLINE

Jedyne ograniczenia to te, które sami sobie stwarzamy. Dlatego przestań to robić! Chcesz być instruktorem fitness, prawda? Więc pewnie masz już odpowiednią wiedzę lub chociaż solidne podstawy. Jedyne, czego Ci brakuje, to praktyka oraz odpowiednie certyfikaty. Nasza AST pozwoli Ci to osiągnąć! Stacjonarny kurs na trenera personalnego w Białymstoku trwa 5 dni roboczych lub trzy następujące po sobie weekendy. Niedługo, prawda? To czas potrzebny Ci do usystematyzowania wiedzy i zaliczenia praktycznych ćwiczeń, które wykorzystasz później w pracy jako instruktor sportu. Resztę zweryfikuje klub fitness i Twoje zajęcia. Jeśli jednak nie znajdziesz nawet tych kilku dni, możesz zrobić kurs instruktora fitness Białystok online lub eksternistycznie. Natomiast jeżeli chcesz przygotować się do wykonywania pracy instruktora fitness najlepiej, jak to możliwe, sprawdź nasz artykuł o Pakiecie Instruktora Fitness PRO

OPINIE

Jeszcze nie mogę ochłonąć po dzisiejszym szkoleniu z Anią! � To wspaniała osoba, która oprócz rzetelnie przekazanej wiedzy dała mi mnóstwo energii �bardzo się cieszę, że tak profesjonalna osoba stanęła na mojej drodze ! Szkolenia z Ania są warte każdych pieniędzy, a pasja jaką posiada i przekazuje innym jest bezcenna �AST gratuluje kadry i do zobaczenia na następnych szkoleniach .

Sonia Rozumkiewicz
Sonia Rozumkiewicz Facebook.com

W piatek ukończyłam kurs w Białymstoku pod okiem Dawida Rzemienieckiego. Jestem mega zadowolona z przekazanej mi wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Przychodziłam na kurs z uśmiechem i wychodzilam z jeszcze większym 🙂 🙂 Goraco polecam szkołę jak i Dawida 🙂 🙂 Pozdrawiam

Beata Dzienis
Beata Dzienis Facebook.com

Polecam kurs na trenera personalnego z Danielem Mularczykiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Podczas kursu panuje miła i luźna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona 😁

 Kasia Golińska
Kasia Golińska Facebook.com

Jakiś czas temu ukończyłem kurs na trenera personalnego w AST . Jestem mega zadowolony, wiedzę która została mi przekazana jest bezcenna . Cała kadra wykładowców potrafi dotrzeć do każdego uczestnika kursu lub szkolenia. POLECAM wszystkim osobą chcącym poszerzyć swoją wiedzę.

Kamil Pyka
Kamil Pyka Facebook.com

KURS NA INSTRUKTORA FITNESS SZCZECIN – PROGRAM

Obawiasz się, że kurs będzie polegał na wyklepaniu teorii, którą już znasz lub możesz znaleźć w internecie? Niepotrzebnie! W naszej AST stawiamy na praktykę, bo doskonale wiemy, że to właśnie ona jest najważniejsza w pracy na siłowni czy w klubie fitness. Jako instruktor musisz prezentować konkretne umiejętności. Dlatego uczymy Cię ich na naszym kursie!

TEORIA 25%

PRAKTYKA 75%

SPRAWY ORGANIZACYJNE:
✓ wzajemne poznanie, wstępna rozmowa o doświadczeniu w branży fitness i oczekiwaniach względem kursu,
✓ przedstawienie planu kursu instruktora fitness,
✓ organizacja procesu dydaktycznego, terminy i godziny zajęć,
✓ warunki zaliczenia kursu – omówienie egzaminu specjalistycznego,
✓ zajęcia pokazowe – wstępna ocena umiejętności ruchowych,
✓ pytania i odpowiedzi.

FITNESS – PODSTAWOWE ELEMENTY:
✓ historia fitnessu,
✓ podział i różnorodność zajęć fitness,
✓ schemat i budowa różnych programów,
✓ muzyka i jej tempo w zajęciach fitness,
✓ komunikacja z grupą – werbalna i niewerbalna,
✓ metody nauczania ćwiczeń fitness,
✓ choreografia w zajęciach fitness – metodyka,
✓ budowanie prostego i zaawansowanego bloku choreograficznego ”32”,
✓ zasada „piramidy A-B-C„,
✓ pierwsza pomoc – abecadło,
✓ najważniejsze wiadomości z zakresu anatomii mięśniowej, żywienia i suplementacji.

AEROBIK:
✓ zasady rozgrzewki przed lekcjami aerobiku,
✓ podstawowe kroki aerobiku: step touch, double step touch, grape vine, 4 kolana, V-step, step out, chasse mambo, heel back, push, cross, ponny, etc.,
✓ podstawowe zmiany kroków aerobiku,
✓ podstawy zmian w przestrzeni.

STEP AEROBIK:
✓ zasady rozgrzewki w lekcji step aerobiku,
✓ podstawowe kroki step aerobiku: basic step, V-step, repeaters / 3 kolana, knee up, cha-cha / chasse, chasse mambo, mambo, etc.,
✓ podstawowe zmiany kroków step aerobiku,
✓ podstawy zmian w przestrzeni.

ZAJĘCIA WZMACNIAJĄCE, MIESZANE I INNE:
✓ ćwiczenie umacniające górne i dolne partie ciała,
✓ podstawy ćwiczeń korekcyjnych w zajęciach fitness,
✓ kombinacje ćwiczeń: plie / sumo squat – lunge / wykrok – squat / przysiad,
✓ stretching – podstawy,
✓ TMT – total muscle training – lekcja pokazowa,
✓ ABT – lekcja pokazowa,
✓ TBC – lekcja pokazowa.

INSTRUKTOR FITNESS – PREDYSPOZYCJE

Jesteś pełnoletnia/i?
Zdobycie wiedzy instruktora fitness to Twój aktualny cel?
Swój stan zdrowia oraz kondycji fizycznej określasz jako bardzo dobry?
Świetnie!
Zatem nadajesz się idealnie na kurs w naszej Akademii.
Po zapisaniu się, otrzymasz na e-mail materiały szkoleniowe a na 2 dni przed rozpoczęciem (adres i godzinę oraz tel.do wykładowcy).
Spokojnie, uczymy od podstaw a więc twoje obecne doświadczenie nie jest najważniejsze!
Jak już wszytko wiesz, klikaj zapisz się.
Już nie możemy się doczekać aż cię poznamy!

CO DAJE MI ZDANY EGZAMIN NA INSTRUKTORA FITNESS?

Kiedy już ukończysz kurs instruktora fitness w naszej Akademii, szeroko się uśmiechniesz, bo otrzymasz tytuł instruktora sportu o specjalności instruktor fitness. Dowodem tych uprawnień są:

✓ legitymacja książeczkowa,

✓ legitymacja plastikowa (ID) w wersji PL i UK,

✓ certyfikat w wersji angielskiej.

!!! SPECJALNE PROMOCJE NA KURS INSTRUKTORA FITNESS SZCZECIN !!!

1) Zbierz grupę 7 znajomych, którzy zapiszą się na kurs razem z Tobą i zgarnij dla siebie zupełnie DARMOWY kurs na instruktora fitness!

2) Skorzystaj z całkowicie BEZPŁATNEGO kursu, jeżeli jesteś:
– osobą bezrobotną,
– poszukującą pracy,
– będącą w okresie wypowiedzenia stosunku pracy lub stosunku służbowego z winy pracodawcy,
– pracującą u pracodawcy w stanie upadłości lub likwidacji,
– otrzymującą świadczenia socjalne na urlopie górniczym lub górniczy zasiłek socjalny,
– uczestniczącą w indywidualnym programie integracji lub zajęciach Centrum Integracji Społecznej,
– będącą żołnierzem rezerwy,
– pobierającą rentę szkoleniową,
– pobierającą świadczenie szkoleniowe wypłacane przez pracodawcę,
– będącą domownikiem lub małżonkiem rolnika, szukającym pracy poza rolnictwem i podlegającym ubezpieczeniu społecznemu,
– będącą cudzoziemcem, m.in. obywatelem państwa należącego do Unii Europejskiej lub państwa, które zawarło odpowiednie umowy ze Wspólnotą Europejską, uchodźcą, osoba posiadającą zezwolenie na pobyt stały, osiedlenie się,
– niepracującą w wieku 45 lat i powyżej.

Sprawdź dokładne warunki naszych promocji w zakładce PROMOCJE i korzystaj!

Kurs instruktora fitness Szczecin - zobacz lokalizację na mapie.