Kurs trenera personalnego CZĘSTOCHOWA

Szukasz sprawdzonego kursu na trenera personalnego w Częstochowie? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności sportowe i zdobyć certyfikat obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej, a jednocześnie mieć pewność, że odbędziesz szkolenie pod okiem doświadczonych trenerów-praktyków? W takim razie świetnie trafiłeś! Kurs trenera personalnego Częstochowa w naszej Akademii może być dla Ciebie doskonałym wyborem.

TRENER PERSONALNY CZĘSTOCHOWA – JAK NIM ZOSTAĆ?

W dzisiejszych czasach zwiększone zainteresowanie zdrowym stylem życia, kondycją fizyczną i dobrą formą sprawia, że coraz większą popularnością cieszy się zawód trenera personalnego. Częstochowa oferuje wiele możliwości rozwoju zawodowego w tej dziedzinie. Wybór odpowiedniego kursu na trenera personalnego w Częstochowie może jednak stanowić pewne wyzwanie. W końcu z łatwością znajdziesz w internecie całe mnóstwo ofert kursu na trenera personalnego w Częstochowie - która będzie najlepsza dla Ciebie?

Cena nie powinna być jedynym kryterium wyboru. O tym, na co szczególnie warto zwrócić uwagę podczas zastanawiania się, jaki kurs trenera personalnego w Częstochowie wybrać, pisaliśmy już w osobnym artykule: PIĄTKA ZA KURS TRENERA PERSONALNEGO – NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY WYBORZE?

A jeśli naprawdę chcesz wiedzieć, jak zostać trenerem personalnym w Częstochowie, po prostu przyjdź na kurs do naszej Akademii. Gwarantujemy, że nasi doświadczeni wykładowcy tłumaczą Ci wszystko w przystępny sposób, a dodatkowo wyposażają Cię w praktyczne umiejętności, które od ręki wykorzystasz w swojej przyszłej pracy trenera personalnego. 

Zatem jeszcze raz: jak zostać trenerem personalnym w Częstochowie? Dowiesz się w praktyce - podczas kursu trenera personalnego Częstochowa w Akademii Szkolenia Trenerów!

ILE TRWA KURS NA TRENERA PERSONALNEGO CZĘSTOCHOWA?

Sam decydujesz o tym, ile potrwa Twój kurs na trenera personalnego w Częstochowie. Wszystko zależy od Twoich możliwości i potrzeb.

W Akademii Szkolenia Trenerów oferujemy szeroki wybór opcji, aby umożliwić zdobycie uprawnień nawet wtedy, gdy masz ograniczony czas. Masz pełną swobodę w wyborze sposobu realizacji kursu trenera personalnego w Częstochowie. 

Możesz wziąć udział w formule tygodniowej, czyli skoncentrować się na kursie przez jeden tydzień roboczy lub wybrać opcję weekendową, która obejmuje trzy następujące po sobie weekendy. Ponadto, dajemy Ci możliwość indywidualnej nauki (indywidualny kurs na trenera personalnego Częstochowa – 1 na 1 z wykładowcą), gdzie sam ustalasz dogodne terminy spotkań z wyznaczonym prowadzącym. 

A co, jeśli nie możesz przyjechać do Częstochowy? Bez obaw! Istnieje również opcja zdobycia certyfikatu trenera personalnego online lub w trybie eksternistycznym. Tak wygodnie jeszcze nie było, prawda?

ILE MOŻESZ ZAROBIĆ TRENER PERSONALNY CZĘSTOCHOWA?

Jesteśmy przekonani, że pasjonuje Cię zdrowy styl styl życia i chcesz zachęcać do niego innych, jednak zarobki są kwestią, którą trudno pominąć. Szczególnie w aktualnych czasach. Zatem: ile możesz zarobić jako trener personalny w Częstochowie? 

W dużej mierze zależy to od Ciebie! Nie da się jednak ukryć, że jako trener personalny jesteś w stanie zarobić dużo więcej niż inni. Wynika to po prostu ze specyfiki zawodu trenera personalnego, jego dużej popularności i jednocześnie – potrzebie istnienia. Coraz więcej osób uświadamia sobie niezwykłe korzyści płynące z korzystania z usług trenerów personalnych. I jest to bardzo dobra zmiana. 

Godzina treningu personalnego na siłowni średnio może kosztować od 50 zł do nawet 150 zł. Warto jednak zauważyć, że zarobki trenera personalnego nie ograniczają się jedynie do godzin spędzonych na bezpośrednim prowadzeniu treningów. Trenerzy często inwestują czas w przygotowanie programów treningowych, konsultacje z klientami, analizę postępów oraz kontynuują rozwój swoich umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach lub oferowanie takich kursów online innym.

Jak więc widzisz, dużo zależy od Twoich ambicji i zaangażowania!

Program

JAK WYGLĄDA KURS NA TRENERA PERSONALNEGO W CZĘSTOCHOWIE

Obawiasz się formalizmu i nadmiaru teorii? Nie w przypadku naszej Akademii! W AST priorytetem jest praktyka, ponieważ doskonale rozumiemy jej znaczenie w roli trenera personalnego. Informacje teoretyczne można znaleźć w internecie, dlatego nasze zajęcia skupiają się na praktycznych umiejętnościach, które możesz od razu wykorzystać w pracy z klientami.

✓ Definicja trenera personalnego – korzyści i rola trenera,
✓ Rynek fitness dzisiaj i wczoraj, najnowsze tendencje na siłowniach,
✓ Wywiad z klientem, spersonalizowany plan treningowy,
✓ Anatomia , fizjologia, biochemia, biomechanika,
✓ Teoria sportu i treningu sportowego-mezocykle, makrocykle i mikrocykle
✓ Formy treningowe: cross, taśmy, kettle, hit, cardio,
✓ Trening siłowy i funkcjonalny, rola tlenu podczas wysiłku fizycznego,
✓ Dieta i suplementacja, prawidłowe nawyki żywieniowe,
✓ Analiza składu ciała TANITA, OMRON – specyfikacja sprzętu i częstotliwość analiz,
✓ Archiwizowanie sukcesów podopiecznych,
✓ Marketing, pozyskiwanie klienta, budowanie własnej marki.

TEORIA 25%

PRAKTYKA 75%

✓ Testy FMS – wstępna ocena klienta,
✓ Dobór aktywności fizycznej pod kątem predyspozycji Klienta,
✓ Najnowsze formy treningu funkcjonalnego,
✓ Przykłady ćwiczeń z obciążeniem własnego ciała,
✓ Przykłady ćwiczeń na: taśmy i ketle, piłki gimnastyczne,bosu,sandbagi gimnastyczne,gumy/ekspandery,
✓ Ćwiczenia wielostawowe (przysiad, martwy ciąg),
✓ Aeroby i interwały,
✓ Rodzaje mikro, makro i mezocykli treningowych,
✓ Trening obwodowy,
✓ Ćwiczenia siłowe, przykłady,
✓ Trening nóg i pośladków,
✓ Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe z wałkiem i innymi przyborami,
✓ Budowa jednostki treningu personalnego-planowanie i programowanie ćwiczeń,
✓ Potreningowa relaksacja mięśni, stretching,
✓ Pierwsza pomoc

TRENER PERSONALNY CZĘSTOCHOWA - PREDYSPOZYCJE

Ukończyłeś 18 lat?
Na siłowni czujesz się jak w domu?
Jesteś zdrowy i masz dobrą kondycję/

Świetnie! W takim razie jesteś idealnym kandydatem na kurs trenera personalnego w Częstochowie organizowany przez naszą Akademię Szkolenia Trenerów. Nie mamy innych wymagać. Wystarczy Twoje zaangażowanie i ambicja w walce o marzenia

Co daje mi zdany egzamin na trenera personalnego?

✓ legitymacja książeczkowa,
✓ legitymacja plastikowa (ID) w wersji PL i UK,
✓ certyfikat w wersji angielskiej.

Podane ceny obejmują: opłatę rezerwacyjną, zajęcia praktyczne, zajęcia teoretyczne oraz egzamin.

UWAGA! Koszt Twojego kursu może pokryć pracodawca lub Urząd Pracy.

Zapisz

OPINIE

Polecam kurs na trenera personalnego z Danielem Mularczykiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Podczas kursu panuje miła i luźna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona 😁

 Kasia Golińska
Kasia Golińska Facebook.com

W piatek ukończyłam kurs w Białymstoku pod okiem Dawida Rzemienieckiego. Jestem mega zadowolona z przekazanej mi wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Przychodziłam na kurs z uśmiechem i wychodzilam z jeszcze większym 🙂 🙂 Goraco polecam szkołę jak i Dawida 🙂 🙂 Pozdrawiam

Beata Dzienis
Beata Dzienis Facebook.com

Jakiś czas temu ukończyłem kurs na trenera personalnego w AST . Jestem mega zadowolony, wiedzę która została mi przekazana jest bezcenna . Cała kadra wykładowców potrafi dotrzeć do każdego uczestnika kursu lub szkolenia. POLECAM wszystkim osobą chcącym poszerzyć swoją wiedzę.

Kamil Pyka
Kamil Pyka Facebook.com

4.8/5 - (178 votes)

UPEWNIJ SIĘ W SWOJEJ DECYZJI – POZNAJ HISTORIE NASZYCH KURSANTÓW

!!! SPECJALNE PROMOCJE NA KURS TRENERA PERSONALNEGO CZĘSTOCHOWA !!!

1) Zbierz grupę 7 znajomych, którzy zapiszą się na kurs i zgarnij dla siebie zupełnie DARMOWY kurs na trenera personalnego!

2) Skorzystaj z całkowicie BEZPŁATNEGO kursu, jeżeli jesteś:
– osobą bezrobotną,
– poszukującą pracy,
– będącą w okresie wypowiedzenia stosunku pracy lub stosunku służbowego z winy pracodawcy,
– pracującą u pracodawcy w stanie upadłości lub likwidacji,
– otrzymującą świadczenia socjalne na urlopie górniczym lub górniczy zasiłek socjalny,
– uczestniczącą w indywidualnym programie integracji lub zajęciach Centrum Integracji Społecznej,
– będącą żołnierzem rezerwy,
– pobierającą rentę szkoleniową,
– pobierającą świadczenie szkoleniowe wypłacane przez pracodawcę,
– będącą domownikiem lub małżonkiem rolnika, szukającym pracy poza rolnictwem i podlegającym ubezpieczeniu społecznemu,
– będącą cudzoziemcem, m.in. obywatelem państwa należącego do Unii Europejskiej lub państwa, które zawarło odpowiednie umowy ze Wspólnotą Europejską, uchodźcą, osoba posiadającą zezwolenie na pobyt stały, osiedlenie się,
– niepracującą w wieku 45 lat i powyżej.

Sprawdź dokładne warunki naszych promocji w zakładce PROMOCJE  i korzystaj!