KURS TRENERA PERSONALNEGO OLSZTYN

Kurs trenera personalnego Olsztyn w naszej Akademii to kurs, którego szukasz. Nie potrzebujesz przecież najdroższego i powierzchownego kursu, po którym nic się nie zmieni. Potrzebujesz wysokiej efektywności w niskiej cenie. Właśnie to ci dajemy!

ZAWÓD TRENERA PERSONALNEGO – ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI

Kiedy biegniemy za codziennymi sprawami, dość łatwo zapominamy o sobie. Współczesny świat nie oszczędza nam chorób, kontuzji, otyłości spowodowanej przez chemiczne jedzenie. Dokładamy do tego przykładowo słabą kondycję czy sztywność stawów i dochodzimy do momentu, w którym trzeba zacząć działać. W tym przypadku zawód trenera personalnego okazuje się niezbędny. Na szczęście coraz więcej osób dostrzega zalety regularnego uprawiania aktywności fizycznej. Coraz więcej osób rezygnuje również z ryzyka, jakie niosą ze sobą treningi na własną rękę – i słusznie. Chcąc podbijać świat, musimy mieć silne i zdrowe ciało. Chcemy trenera personalnego, który poprowadzi nas odpowiednią ścieżką, dzięki czemu zdecydowanie szybciej osiągniemy zamierzone efekty. Chcemy trenera personalnego uzbrojonego w ogromną wiedzę i umiejętność wykorzystania jej w naszym indywidualnym przypadku. Chcemy trenera personalnego, który jest profesjonalny i pewny w podejmowanych działaniach. To ty?

CZY KURS TRENER PERSONALNY W OLSZTYNIE JEST MI POTRZEBNY?

Nawet jeżeli „mieszkasz" na siłowni już od kilku lat, kurs trener personalny w Olsztynie zdecydowanie jest ci potrzebny. To najlepszy sposób na usystematyzowanie wiedzy i przyswojenie najnowszych informacji ze świata sportu, który przecież nieustannie się rozwija. Kurs na trenera personalnego to również bezcenny czas współpracy z osobami doświadczonymi w branży, sportowymi mistrzami świata. Nawiązane relacje procentują wartościowymi radami, a często również pomocą już na zawodowej drodze. Znajomości z innymi kursantami również okazują się ciekawe! Co więcej, kurs na trenera personalnego w Olsztynie, organizowany przez naszą Akademię, kończy się egzaminem i wydaniem odpowiednich certyfikatów. Takie dokumenty przydają się podczas szukania zatrudnienia w centrach sportowych, klubach fitness, szkołach sportowych, etc., a przy pracy na własną rękę – są profesjonalnym potwierdzeniem twoich umiejętności. Decydując się zatem na zawód trenera personalnego, kurs naprawdę jest ci potrzebny!

DLACZEGO MAM WYBRAĆ KURS TRENERA PERSONALNEGO W AST?

Zobacz – kurs trenera personalnego Olsztyn w naszej Akademii to imponujący początek twojej kariery sportowej. Podczas kilku dni intensywnego szkolenia w najnowocześniejszych olsztyńskich siłowniach zdobywasz od instruktorów szeroką, niezbędną wiedzę i uczysz się ją wykorzystywać w codziennej pracy. Poznajesz sportowych mistrzów świata, korzystasz z ich doświadczenia i praktycznej mądrości. Zgłębiasz tajniki dobrego treningu, skutecznego planu treningowego i właściwej opieki nad klientem. Poszerzasz swoje dotychczasowe pojęcie o anatomii ludzkiego ciała, psychologii sportu, dietetyce czy suplementacji. Przyswajasz wszystkie informacje w małej grupie i życzliwej atmosferze – z poczuciem dobrze zainwestowanego czasu. Zapisując się na kurs do AST, sam wybierasz sposób jego realizacji: tygodniowo, weekendowo, indywidualnie (1 na 1 z wykładowcą), a może eksternistycznie lub online? Każda opcja gwarantuje ci profesjonalizm i skuteczność, dzięki czemu szybciej niż natychmiast słyszysz szelest pierwszych pieniędzy zarobionych jako trener personalny w Olsztynie. Natomiast kiedy już ukończysz nasz kurs, twoi klienci poczują, że treningi z tobą można brać w ciemno!

ILE ZARABIA TRENER PERSONALNY NA SIŁOWNI?

Ile zarabia trener personalny na siłowni? Powiedzmy sobie szczerze – choć to dość wrażliwa kwestia, interesuje nas najbardziej. Nie da się ukryć, że jako trener personalny jesteś w stanie zarobić dużo więcej niż inni. Wynika to po prostu ze specyfiki zawodu trenera personalnego, jego dużej popularności i jednocześnie – potrzebie istnienia. Coraz więcej osób uświadamia sobie niezwykłe korzyści płynące z korzystania z usług trenerów personalnych. I jest to bardzo dobra zmiana.

Jeśli nadal jesteś ciekawy, ile zarabia trener personalny na siłowni, zajrzyj do naszego wywiadu z trenerem Danielem Mularczykiem, a właściwie do nagrania wideo, które znajduje się pod tymże wywiadem (uwaga, padają konkretne kwoty!). Śmiało! Przekonaj się sam, że warto.

PROGRAM

Obawiasz się formalizmu i masy teorii? Na pewno nie u nas! Stawiamy na praktykę, bo wiemy, jak ważna jest w roli trenera personalnego. O suchych informacjach przeczytasz w internecie – na naszych zajęciach skupiamy się na tym, co od ręki wykorzystujesz w pracy z twoimi klientami.

✓ Definicja trenera personalnego – korzyści i rola trenera,
✓ Rynek fitness dzisiaj i wczoraj, najnowsze tendencje na siłowniach,
✓ Wywiad z klientem, spersonalizowany plan treningowy,
✓ Anatomia , fizjologia, biochemia, biomechanika,
✓ Teoria sportu i treningu sportowego-mezocykle, makrocykle i mikrocykle
✓ Formy treningowe: cross, taśmy, kettle, hit, cardio,
✓ Trening siłowy i funkcjonalny, rola tlenu podczas wysiłku fizycznego,
✓ Dieta i suplementacja, prawidłowe nawyki żywieniowe,
✓ Analiza składu ciała TANITA, OMRON – specyfikacja sprzętu i częstotliwość analiz,
✓ Archiwizowanie sukcesów podopiecznych,
✓ Marketing, pozyskiwanie klienta, budowanie własnej marki.

TEORIA 25%

PRAKTYKA 75%

✓ Sprawdzone ćwiczenia do skutecznej rozgrzewki,
✓ Wykorzystywanie świadomego oddychania podczas wysiłku,
✓ Analizy składu ciała przy pomocy sprzętów TANITA, OMRON,
✓ Cardio na najwyższym biegu,
✓ Trening siłowy na wszystkie grupy mięśniowe,
✓ Niecodzienne ćwiczenia na taśmach,
✓ Świeże spojrzenie na kettlebells,
✓ Najnowsze tendencje treningu funkcjonalnego,
✓ Prawidłowy trening kulturystyczny,
✓ Potencjał ćwiczeń izolowanych,
✓ Potreningowa relaksacja mięśni, stretching,
✓ Przeprowadzenie pełnego spersonalizowanego treningu przez każdego z uczestników.

WARUNKI UDZIAŁU

Jesteś pełnoletnia/i?
Zdobycie wiedzy trenera to Twój aktualny cel?
Swój stan zdrowia oraz kondycji fizycznej określasz jako bardzo dobry?
Świetnie!
Zatem nadajesz się idealnie na kurs trener personalny w naszej Akademii.
Po zapisaniu się, otrzymasz na e-mail materiały szkoleniowe a na 2 dni przed rozpoczęciem (adres i godzinę oraz tel.do wykładowcy).
Spokojnie, uczymy od podstaw a więc twoje obecne doświadczenie nie jest najważniejsze!
Jak już wszytko wiesz, klikaj zapisz się.
Już nie możemy się doczekać aż cię poznamy!

UPRAWNIENIA

✓ legitymacja książeczkowa,

✓ legitymacja plastikowa (ID) w wersji PL i UK,

✓ certyfikat w wersji angielskiej.

Podane ceny obejmują: opłatę rezerwacyjną, zajęcia praktyczne, zajęcia teoretyczne oraz egzamin.

UWAGA! Koszt Twojego kursu może pokryć pracodawca lub Urząd Pracy.

Zapisz

OPINIE

Polecam kurs na trenera personalnego z Danielem Mularczykiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Podczas kursu panuje miła i luźna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona 😁

 Kasia Golińska
Kasia Golińska Facebook.com

W piatek ukończyłam kurs w Białymstoku pod okiem Dawida Rzemienieckiego. Jestem mega zadowolona z przekazanej mi wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Przychodziłam na kurs z uśmiechem i wychodzilam z jeszcze większym 🙂 🙂 Goraco polecam szkołę jak i Dawida 🙂 🙂 Pozdrawiam

Beata Dzienis
Beata Dzienis Facebook.com

Jakiś czas temu ukończyłem kurs na trenera personalnego w AST . Jestem mega zadowolony, wiedzę która została mi przekazana jest bezcenna . Cała kadra wykładowców potrafi dotrzeć do każdego uczestnika kursu lub szkolenia. POLECAM wszystkim osobą chcącym poszerzyć swoją wiedzę.

Kamil Pyka
Kamil Pyka Facebook.com

UPEWNIJ SIĘ W SWOJEJ DECYZJI – POZNAJ HISTORIE NASZYCH KURSANTÓW

!!! SPECJALNE PROMOCJE NA KURS TRENERA PERSONALNEGO OLSZTYN !!!

1) Zbierz grupę 7 znajomych, którzy zapiszą się na kurs i zgarnij dla siebie zupełnie DARMOWY kurs na trenera personalnego!

2) Skorzystaj z całkowicie BEZPŁATNEGO kursu, jeżeli jesteś:
– osobą bezrobotną,
– poszukującą pracy,
– będącą w okresie wypowiedzenia stosunku pracy lub stosunku służbowego z winy pracodawcy,
– pracującą u pracodawcy w stanie upadłości lub likwidacji,
– otrzymującą świadczenia socjalne na urlopie górniczym lub górniczy zasiłek socjalny,
– uczestniczącą w indywidualnym programie integracji lub zajęciach Centrum Integracji Społecznej,
– będącą żołnierzem rezerwy,
– pobierającą rentę szkoleniową,
– pobierającą świadczenie szkoleniowe wypłacane przez pracodawcę,
– będącą domownikiem lub małżonkiem rolnika, szukającym pracy poza rolnictwem i podlegającym ubezpieczeniu społecznemu,
– będącą cudzoziemcem, m.in. obywatelem państwa należącego do Unii Europejskiej lub państwa, które zawarło odpowiednie umowy ze Wspólnotą Europejską, uchodźcą, osoba posiadającą zezwolenie na pobyt stały, osiedlenie się,
– niepracującą w wieku 45 lat i powyżej.

Sprawdź dokładne warunki naszych promocji w zakładce PROMOCJE  i korzystaj!

Kurs trenera personalnego Olsztyn - zobacz lokalizację na mapie.