KURS INSTRUKTORA FITNESS CZĘSTOCHOWA

Szukasz profesjonalnego kursu na instruktora fitness w Częstochowie, bo chcesz w końcu zamienić pasję na dobrze płatny zawód? Sprawdź poniższą ofertę kursu instruktora fitness Częstochowa organizowanego przez naszą AST i zacznij działać!

KURS INSTRUKTORA FITNESS CZĘSTOCHOWA

Kurs instruktora fitness Częstochowa organizowany przez naszą AST to niewyczerpana skarbnica praktycznej wiedzy. Jesteśmy pewni, że dzięki niemu staniesz się mistrzem w zaspokajaniu potrzeb nawet najbardziej wymagających uczestników Twoich przyszłych zajęć fitnessu. Dlaczego? Zajęcia w ramach naszych kursów instruktora fitness Częstochowa prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni sportowcy, dzięki czemu wiesz, że zdobywasz potwierdzoną wiedzę i nazywasz konkretne umiejętności, które przydają Ci się w codziennej pracy na sali sportowej. 

Kurs na instruktora fitness w Częstochowie odbywa się w najnowocześniejszych siłowniach, a niewielkie grupy pozwalają na indywidualne podejście do każdego kursanta. Nie musisz się obawiać zadawania pytań czy próśb o wyjaśnienie – celem naszych wykładowców jest usystematyzowanie Twojej dotychczasowej wiedzy i wytłumaczenie Ci wszystkich ważnych kwestii w przystępny sposób. Po ludzku.

Dodatkowo, kiedy już odbędziesz kurs na instruktora fitness w Częstochowie i zdasz egzamin końcowy, uzyskasz międzynarodowe uprawnienia instruktora fitness. To oznacza, że będziesz mógł pracować nie tylko jako instruktor fitness w Częstochowie, ale również w dowolnym kraju Unii Europejskiej! Gotowy, by rozpocząć tę niezwykłą przygodę?

CZY KURS NA INSTRUKTORA FITNESS W CZĘSTOCHOWIE TO DOBRY WYBÓR?

Jeśli na poważnie myślisz o pracy jako instruktor fitness w Częstochowie, kurs na instruktora fitness jest doskonałym wyborem! Aby rozpocząć karierę w tej branży, musisz dostarczyć potencjalnym pracodawcom certyfikaty potwierdzające Twoje kwalifikacje zawodowe. Te dokumenty są gwarancją Twojej wiedzy i umiejętności. Przecież zajęcia fitness nie są jedynie chaotycznym skakaniem w rytm muzyki – to przemyślane układy ćwiczeń, wykorzystanie specjalistycznego sprzętu i odpowiednie tempo, rytm i oddech. W tej dziedzinie niezbędna jest kreatywność, ale też szeroka wiedza anatomiczna i sportowa. 

Właśnie to zdobędziesz, uczestnicząc w kursie na instruktora fitness w Częstochowie organizowanym przez naszą Akademię. Nasza doświadczona kadra wykładowców z przyjemnością przygotuje Cię do rozpoczęcia pracy w tym zawodzie. Wyposażymy Cię we wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia własnych zajęć fitness.

KURS INSTRUKTORA FITNESS CZĘSTOCHOWA – MOŻLIWE FORMUŁY

Ograniczenia, które spotykamy, są tylko tymi, które sami sobie narzucamy. Przestań z nimi walczyć! Jeśli marzysz o zostaniu instruktorem fitness, to na pewno posiadasz już odpowiednią wiedzę lub solidne podstawy. Jednak potrzebujesz praktyki i odpowiednich certyfikatów. Nasza Akademia Szkolenia Trenerów pomoże Ci to osiągnąć! 

Oferujemy stacjonarny kurs na instruktora fitness w Częstochowie, który trwa 5 dni roboczych lub trzy kolejne weekendy (opcja tygodniowa lub weekendowa). To czas, który pozwoli Ci uporządkować swoją wiedzę i zdobyć praktyczne umiejętności niezbędne w pracy jako instruktor fitnessu w Częstochowie. Jeśli jednak nie masz możliwości uczestniczenia w takich trybach, oferujemy również kurs instruktora fitness w Częstochowie online lub w formie eksternistycznej

A jeśli chcesz jak najlepiej przygotować się do pełnienia roli instruktora fitness, zerknij na nasz artykuł o Pakiecie Instruktora Fitness PRO, który dostarczy Ci dodatkowej wiedzy i narzędzi niezbędnych do osiągnięcia sukcesu. Nie czekaj dłużej, spełnij swoje marzenia o pracy w branży fitness w Częstochowie!

OPINIE

W piatek ukończyłam kurs w Białymstoku pod okiem Dawida Rzemienieckiego. Jestem mega zadowolona z przekazanej mi wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Przychodziłam na kurs z uśmiechem i wychodzilam z jeszcze większym 🙂 🙂 Goraco polecam szkołę jak i Dawida 🙂 🙂 Pozdrawiam

Beata Dzienis
Beata Dzienis Facebook.com

Polecam kurs na trenera personalnego z Danielem Mularczykiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Podczas kursu panuje miła i luźna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona 😁

 Kasia Golińska
Kasia Golińska Facebook.com

Jakiś czas temu ukończyłem kurs na trenera personalnego w AST . Jestem mega zadowolony, wiedzę która została mi przekazana jest bezcenna . Cała kadra wykładowców potrafi dotrzeć do każdego uczestnika kursu lub szkolenia. POLECAM wszystkim osobą chcącym poszerzyć swoją wiedzę.

Kamil Pyka
Kamil Pyka Facebook.com

KURS INSTRUKTORA FITNESS W CZĘSTOCHOWIE – PROGRAM

Obawiasz się, że kurs będzie polegał na wyklepaniu teorii, którą już znasz lub możesz znaleźć w internecie? Niepotrzebnie! W naszej AST stawiamy na praktykę, bo doskonale wiemy, że to właśnie ona jest najważniejsza w pracy na siłowni czy w klubie fitness. Jako instruktor musisz prezentować konkretne umiejętności. Dlatego uczymy Cię ich na naszym kursie!

TEORIA 25%

PRAKTYKA 75%

SPRAWY ORGANIZACYJNE:
✓ wzajemne poznanie, wstępna rozmowa o doświadczeniu w branży fitness i oczekiwaniach względem kursu,
✓ przedstawienie planu kursu instruktora fitness,
✓ organizacja procesu dydaktycznego, terminy i godziny zajęć,
✓ warunki zaliczenia kursu – omówienie egzaminu specjalistycznego,
✓ zajęcia pokazowe – wstępna ocena umiejętności ruchowych,
✓ pytania i odpowiedzi.

FITNESS – PODSTAWOWE ELEMENTY:
✓ historia fitnessu,
✓ podział i różnorodność zajęć fitness,
✓ schemat i budowa różnych programów,
✓ muzyka i jej tempo w zajęciach fitness,
✓ komunikacja z grupą – werbalna i niewerbalna,
✓ metody nauczania ćwiczeń fitness,
✓ choreografia w zajęciach fitness – metodyka,
✓ budowanie prostego i zaawansowanego bloku choreograficznego ”32”,
✓ zasada „piramidy A-B-C„,
✓ pierwsza pomoc – abecadło,
✓ najważniejsze wiadomości z zakresu anatomii mięśniowej, żywienia i suplementacji.

AEROBIK:
✓ zasady rozgrzewki przed lekcjami aerobiku,
✓ podstawowe kroki aerobiku: step touch, double step touch, grape vine, 4 kolana, V-step, step out, chasse mambo, heel back, push, cross, ponny, etc.,
✓ podstawowe zmiany kroków aerobiku,
✓ podstawy zmian w przestrzeni.

STEP AEROBIK:
✓ zasady rozgrzewki w lekcji step aerobiku,
✓ podstawowe kroki step aerobiku: basic step, V-step, repeaters / 3 kolana, knee up, cha-cha / chasse, chasse mambo, mambo, etc.,
✓ podstawowe zmiany kroków step aerobiku,
✓ podstawy zmian w przestrzeni.

ZAJĘCIA WZMACNIAJĄCE, MIESZANE I INNE:
✓ ćwiczenie umacniające górne i dolne partie ciała,
✓ podstawy ćwiczeń korekcyjnych w zajęciach fitness,
✓ kombinacje ćwiczeń: plie / sumo squat – lunge / wykrok – squat / przysiad,
✓ stretching – podstawy,
✓ TMT – total muscle training – lekcja pokazowa,
✓ ABT – lekcja pokazowa,
✓ TBC – lekcja pokazowa.

INSTRUKTOR FITNESS – PREDYSPOZYCJE

Jesteś pełnoletni/-a?
Praca jako instruktor fitness to Twój aktualny cel?
Swój stan zdrowia oraz kondycji fizycznej określasz jako bardzo dobry?

Świetnie! Zatem nadajesz się idealnie na kurs instruktora fitness Częstochowa w naszej Akademii.
Po zapisaniu się, otrzymasz na e-mail istotne szczegóły, a na 2 dni do rozpoczęcia (adres i godzinę oraz tel. do wykładowcy).
Spokojnie, uczymy od podstaw, a więc Twoje obecne doświadczenie nie jest najważniejsze!
Jeśli już wszystko wiesz, zapisz się na kurs instruktora fitness w Częstochowie.
Już nie możemy się doczekać aż Cię poznamy!

CO DAJE MI ZDANY EGZAMIN NA INSTRUKTORA FITNESS?

Kiedy już ukończysz kurs instruktora fitness Częstochowa w naszej Akademii, szeroko się uśmiechniesz, bo otrzymasz tytuł instruktora sportu o specjalności instruktor fitness. Dowodem tych uprawnień są:

✓ legitymacja książeczkowa,

✓ legitymacja plastikowa (ID) w wersji PL i UK,

✓ certyfikat w wersji angielskiej.

!!! SPECJALNE PROMOCJE NA KURS INSTRUKTOR FITNESS CZĘSTOCHOWA !!!

1) Zbierz grupę 7 znajomych, którzy zapiszą się na kurs razem z Tobą i zgarnij dla siebie zupełnie DARMOWY kurs na instruktora fitness!

2) Skorzystaj z całkowicie BEZPŁATNEGO kursu, jeżeli jesteś:
– osobą bezrobotną,
– poszukującą pracy,
– będącą w okresie wypowiedzenia stosunku pracy lub stosunku służbowego z winy pracodawcy,
– pracującą u pracodawcy w stanie upadłości lub likwidacji,
– otrzymującą świadczenia socjalne na urlopie górniczym lub górniczy zasiłek socjalny,
– uczestniczącą w indywidualnym programie integracji lub zajęciach Centrum Integracji Społecznej,
– będącą żołnierzem rezerwy,
– pobierającą rentę szkoleniową,
– pobierającą świadczenie szkoleniowe wypłacane przez pracodawcę,
– będącą domownikiem lub małżonkiem rolnika, szukającym pracy poza rolnictwem i podlegającym ubezpieczeniu społecznemu,
– będącą cudzoziemcem, m.in. obywatelem państwa należącego do Unii Europejskiej lub państwa, które zawarło odpowiednie umowy ze Wspólnotą Europejską, uchodźcą, osoba posiadającą zezwolenie na pobyt stały, osiedlenie się,
– niepracującą w wieku 45 lat i powyżej.

Sprawdź dokładne warunki naszych promocji w zakładce PROMOCJE i korzystaj!

Kurs instruktora fitness Częstochowa - zobacz na mapie miejsce realizacji.

23

MIAST W POLSCE

48

RODZAJÓW KURSÓW

14947

Kursantów