KURS INSTRUKTORA FITNESS TORUŃ

Zrób kurs w naszej Akademii Szkolenia Trenerów i pracuj jako instruktor fitness Toruń! Naprawdę tylko kilka kliknięć dzieli Cię od wymarzonego zawodu… Nie zwlekaj i zapisz się na kurs w swoim mieście jeszcze dzisiaj!

DLACZEGO W OGÓLE TUTAJ JESTEM?

Właśnie dlatego, że chodzi Ci po głowie zawód instruktora fitness. Szukasz praktycznego kursu, który usystematyzuje Twoją wiedzę oraz nauczy praktycznych umiejętności. Potrzebujesz takiej oferty, która umożliwi Ci podjęcie pracy od razu po zdaniu egzaminów. W końcu już trochę znasz się na rzeczy. Potrzebujesz tylko poważnego podejścia, doświadczonych wykładowców, sprawdzonych wskazówek… i odpowiednich dokumentów. Jesteś jednak zmieszany, bo przejrzałeś całe mnóstwo kursów i żaden z nich nie wydał Ci się odpowiedni? W takim razie świetnie, że trafiłeś do nas. Tutaj możesz zakończysz swoje poszukiwania.

CO DAJE MI KURS INSTRUKTORA FITNESS TORUŃ W AST?

Zobacz sam: nasz kurs na instruktora fitness w Toruniu spełnia wszystkie Twoje wymagania. Niewygórowana cena, zero ukrytych opłat, jasny i praktyczny plan kursu, docenieni wykładowcy, zajęcia w małych grupach i w nowoczesnych siłowniach – czy potrzebujesz czegoś więcej? To czynniki, na które w pierwszej kolejności powinieneś zwrócić uwagę. Wiemy to, bo siedzimy w sporcie równie mocno, co Ty. I równie mocno go kochamy. Właśnie dlatego masz pewność, że zależy nam na tym, aby wykształcić profesjonalistę. Jak pewnie wiesz, świat fitnessu jest obecnie przesycony. Zbyt dużo pojawiło się instruktorów-amatorów. My chcemy to zmienić. A sposobem do osiągnięcia tego celu jest propozycja kursu, który wszechstronnie przygotowuje uczestników do pracy jako instruktorzy fitness. Instruktorzy fitness, którzy znają się na rzeczy. Decyzja, czy takim chcesz właśnie być, należy do Ciebie.

CZEGO SIĘ NAUCZĘ PODCZAS KURSU?

Usystematyzujemy Twoją dotychczasową wiedzę i nauczymy Cię praktycznych umiejętności, które wykorzystasz w swojej pracy jako instruktor fitness Toruń. Na zajęciach poznasz tajniki skutecznego budowania energetycznych planów treningowych, najnowsze figury, system liczenia kroków czy skuteczne sposoby na pozytywne zaskoczenie uczestników podczas standardowych ćwiczeń. Dowiesz się też, jak współpracować z muzyką i jak sprawić, by Twoje programy treningowe były po prostu przyjemnością! Co więcej – kiedy już ukończysz kurs, szeroko się uśmiechniesz, bo oprócz tytułu instruktora sportu o specjalności instruktor fitness otrzymasz międzynarodowe uprawnienia, które pozwolą Ci pracować na terenie całej Unii Europejskiej! Czy słyszysz? Otwierają się przed Tobą drzwi do świata fitnessu. Wystarczy znaleźć odwagę, aby postawić ten pierwszy krok, a właściwie… zrobić pierwszy klik.

INSTRUKTOR FITNESS TORUŃ EKSTERNISTYCZNIE

Jeśli natomiast uważasz, że masz już niezbędną wiedzę, nie potrzebujesz teoretycznego przygotowania i chcesz od razu zdawać egzamin na instruktora fitness… oczywiście, możesz to zrobić! W takim przypadku wybierz nasz kurs eksternistyczny, który polega na natychmiastowym przystąpieniu do egzaminu. Taki kurs to doskonała okazja na szybkie uzyskanie tytułu instruktora fitness i odpowiednich certyfikatów. Procedura jest jeszcze prostsza niż w przypadku opcji online: zapisujesz się na kurs, e-mailowo zgłaszasz gotowość do egzaminu, odbierasz pytania teoretyczne i zadania praktyczne, odsyłasz odpowiedzi i nagrania wideo z zaprezentowanymi zadaniami i… gotowe! Brawo! Zrobiłeś to szybko i wygodnie. A co najlepsze – otrzymujesz dokładnie takie same uprawnienia jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnie. Na legitymacji oraz certyfikacie nie ma informacji o sposobie realizacji kursu.

OPINIE

W piatek ukończyłam kurs w Białymstoku pod okiem Dawida Rzemienieckiego. Jestem mega zadowolona z przekazanej mi wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Przychodziłam na kurs z uśmiechem i wychodzilam z jeszcze większym 🙂 🙂 Goraco polecam szkołę jak i Dawida 🙂 🙂 Pozdrawiam

Beata Dzienis
Beata Dzienis Facebook.com

Polecam kurs na trenera personalnego z Danielem Mularczykiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Podczas kursu panuje miła i luźna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona 😁

 Kasia Golińska
Kasia Golińska Facebook.com

Jakiś czas temu ukończyłem kurs na trenera personalnego w AST . Jestem mega zadowolony, wiedzę która została mi przekazana jest bezcenna . Cała kadra wykładowców potrafi dotrzeć do każdego uczestnika kursu lub szkolenia. POLECAM wszystkim osobą chcącym poszerzyć swoją wiedzę.

Kamil Pyka
Kamil Pyka Facebook.com

KURS NA INSTRUKTORA FITNESS W TORUNIU – PROGRAM

Obawiasz się, że kurs będzie polegał na wyklepaniu teorii, którą już znasz lub możesz znaleźć w internecie? Niepotrzebnie! W naszej AST stawiamy na praktykę, bo doskonale wiemy, że to właśnie ona jest najważniejsza w pracy na siłowni czy w klubie fitness. Jako instruktor musisz prezentować konkretne umiejętności. Dlatego uczymy Cię ich na naszym kursie!

TEORIA 25%

PRAKTYKA 75%

INSTRUKTOR FITNESS – PREDYSPOZYCJE

Jesteś pełnoletnia/i?
Zdobycie wiedzy instruktora fitness to Twój aktualny cel?
Swój stan zdrowia oraz kondycji fizycznej określasz jako bardzo dobry?
Świetnie!
Zatem nadajesz się idealnie na kurs w naszej Akademii.
Po zapisaniu się, otrzymasz na e-mail materiały szkoleniowe a na 2 dni przed rozpoczęciem (adres i godzinę oraz tel.do wykładowcy).
Spokojnie, uczymy od podstaw a więc twoje obecne doświadczenie nie jest najważniejsze!
Jak już wszytko wiesz, klikaj zapisz się.
Już nie możemy się doczekać aż cię poznamy!

CO DAJE MI ZDANY EGZAMIN NA INSTRUKTORA FITNESS?

Kiedy już ukończysz kurs instruktora fitness Toruń w naszej Akademii, szeroko się uśmiechniesz, bo otrzymasz tytuł instruktora sportu o specjalności instruktor fitness. Dowodem tych uprawnień są:

✓ legitymacja książeczkowa,

✓ legitymacja plastikowa (ID) w wersji PL i UK,

✓ certyfikat w wersji angielskiej.

!!! SPECJALNE PROMOCJE NA KURS INSTRUKTORA FITNESS TORUŃ !!!

1) Zbierz grupę 7 znajomych, którzy zapiszą się na kurs razem z Tobą i zgarnij dla siebie zupełnie DARMOWY kurs na instruktora fitness!

2) Skorzystaj z całkowicie BEZPŁATNEGO kursu, jeżeli jesteś:
– osobą bezrobotną,
– poszukującą pracy,
– będącą w okresie wypowiedzenia stosunku pracy lub stosunku służbowego z winy pracodawcy,
– pracującą u pracodawcy w stanie upadłości lub likwidacji,
– otrzymującą świadczenia socjalne na urlopie górniczym lub górniczy zasiłek socjalny,
– uczestniczącą w indywidualnym programie integracji lub zajęciach Centrum Integracji Społecznej,
– będącą żołnierzem rezerwy,
– pobierającą rentę szkoleniową,
– pobierającą świadczenie szkoleniowe wypłacane przez pracodawcę,
– będącą domownikiem lub małżonkiem rolnika, szukającym pracy poza rolnictwem i podlegającym ubezpieczeniu społecznemu,
– będącą cudzoziemcem, m.in. obywatelem państwa należącego do Unii Europejskiej lub państwa, które zawarło odpowiednie umowy ze Wspólnotą Europejską, uchodźcą, osoba posiadającą zezwolenie na pobyt stały, osiedlenie się,
– niepracującą w wieku 45 lat i powyżej.

Sprawdź dokładne warunki naszych promocji w zakładce PROMOCJE i korzystaj!

Kurs instruktora fitness Toruń - sprawdź lokalizację na mapie.