KURS TRENERA PERSONALNEGO WAŁBRZYCH

Dość rozmyślań, które prowadzą donikąd. W końcu zajmij się tym na poważnie! Zrób kurs trenera personalnego Wałbrzych i udowodnij, że zawód trenera personalnego nie jest tylko mrzonką, a twoim rzeczywistym celem.

JAK MOŻE BYĆ, KIEDY JUŻ UKOŃCZĘ KURS NA TRENERA PERSONALNEGO W WAŁBRZYCHU...

Zobacz: idziesz na siłownię jako trener personalny i czujesz się w niej jak w domu. Znasz doskonale każdą strefę, każde urządzenie, każdy przyrząd. Spotykasz się ze swoimi klientami i realizujesz wcześniej ułożone plany. Widzisz, jak twoi podopieczni stopniowo się zmieniają, przesuwają swoje granice i faktycznie zbliżają się do własnych celów. Wiesz, że każda twoja decyzja jest skuteczna tylko dlatego, że starannie ją przemyślałeś, opierając się na szerokiej wiedzy i doświadczeniu, które zdobyłeś m.in. na kursie trenera personalnego w Wałbrzychu organizowanym przez AST. Znasz odpowiedź na wszystkie pytania swoich podopiecznych zanim jeszcze zostaną zadane. Nigdy nie odmawiasz klientowi pomocy, ryzykując utratą wiarygodności i uznania. Nigdy nie kompromitujesz się szczątkową wiedzą anatomiczną czy praktyczną. Nigdy nie mówisz: "popełniłem podstawowy błąd". Jesteś zadowolony, spokojny i pewny siebie – dokładnie tak, jak powinno być.

JAK JEST TERAZ...

A teraz wątpisz. Obecne zajęcia przynoszą tak mało satysfakcji, że zastanawiasz się, czy rzeczywiście chcesz tracić na nie czas. Tylko siłownia pozwala ci się oderwać od banalności i na chwilę o wszystkim zapomnieć. Trening nie jest dla ciebie przykrym obowiązkiem, ani katorgą – to przyjemność. Fascynujesz się zmianami, jakie dzieją się w twoim ciele dzięki regularnej aktywności fizycznej. Chciałbyś dzielić się tym uczuciem i w całości poświęcić siłowni, obawiasz się jednak ryzyka, jakie niesie ze sobą zawód trenera personalnego. Co jeśli nie będę miał klientów? Co jeśli nie będę potrafił im pomóc? Co jeśli trening będzie nieefektywny? Strach przed niepowodzeniem blokuje twoje ambicje, pozostawiając cię bez skrupułów w strefie marzeń. Nic się nie zmienia. Tylko ty stopniowo wygasasz i wygasasz... Doładuj się dobrą decyzją! Zaryzykuj! Postaw wszystko na sprawdzony kurs trenera personalnego i zajmij się tym, co sprawia ci przyjemność albo całe życie żałuj, że tego nie zrobiłeś.

WYBIERZ AST I PRACUJ JAKO TRENER PERSONALNY W WAŁBRZYCHU

Usłysz szelest pieniędzy, które zostają w twoim portfelu po zapisaniu się na kurs trenera personalnego Wałbrzych w naszej AST – bo wcale nie potrzebujesz drogich kursów! Tym, co naprawdę jest ci niezbędne, jest praktyka. Doskonale to wiemy, bo wykształciliśmy już niejednego trenera personalnego, który teraz ze spokojem poświęca się swojej pasji, pozwalającej mu dodatkowo na dostatnie życie. Kurs na trenera personalnego w Wałbrzychu, organizowany przez naszą Akademię, daje ci praktyczne umiejętności, bez których trudno jest się odnaleźć na rynku sportowym. Z nami rozwijasz swoją wiedzę w zasadniczych obszarach, uczysz się pracy z klientem i sposobów na doprowadzenie go do indywidualnych celów. Potrafisz rozpoznać zarówno możliwości, jak i ograniczenia ludzkiego ciała. Rozumiesz pracę poszczególnych mięśni, narzucasz odpowiednie ćwiczenia, dbasz o technikę. Rozsądnie wykorzystujesz zaawansowany sprzęt, pracując na najnowocześniejszych siłowniach w Wałbrzychu. Wszystko dzięki temu, że zapisałeś się na kurs trenera personalnego w AST! Proste, prawda?

ILE ZARABIA TRENER PERSONALNY NA SIŁOWNI?

Ile zarabia trener personalny na siłowni? Powiedzmy sobie szczerze – choć to dość wrażliwa kwestia, interesuje nas najbardziej. Nie da się ukryć, że jako trener personalny jesteś w stanie zarobić dużo więcej niż inni. Wynika to po prostu ze specyfiki zawodu trenera personalnego, jego dużej popularności i jednocześnie – potrzebie istnienia. Coraz więcej osób uświadamia sobie niezwykłe korzyści płynące z korzystania z usług trenerów personalnych. I jest to bardzo dobra zmiana.

Jeśli nadal jesteś ciekawy, ile zarabia trener personalny na siłowni, zajrzyj do naszego wywiadu z trenerem Danielem Mularczykiem, a właściwie do nagrania wideo, które znajduje się pod tymże wywiadem (uwaga, padają konkretne kwoty!). Śmiało! Przekonaj się sam, że warto.

PROGRAMM

Obawiasz się formalizmu i masy teorii? Na pewno nie u nas! Stawiamy na praktykę, bo wiemy, jak ważna jest w roli trenera personalnego. O suchych informacjach przeczytasz w internecie – na naszych zajęciach skupiamy się na tym, co od ręki wykorzystujesz w pracy z twoimi klientami.

✓ Kim jest trener personalny – jaką rolę gra we współczesnym świecie fitnessu?

✓ Jak przeprowadzać wywiad z klientem? Jak układać spersonalizowany plan treningowy z wykorzystaniem różnych treningowych form i sprzętów?

✓ Klasyfikacja treningów ze względu na określone wytyczne – czy rodzaj treningu ma znaczenie i czy warto pomijać kwestię diety?

✓ Sposoby archiwizacji sukcesów podopiecznych oraz pozyskiwanie nowych klientów – trener personalny to własny marketingowiec?

TEORIA ok. 25%

PRAKTYKA ok. 75%

✓ Sprawdzone ćwiczenia do skutecznej rozgrzewki,
✓ Wykorzystywanie świadomego oddychania podczas wysiłku,
✓ Analizy składu ciała przy pomocy sprzętów TANITA, OMRON,
✓ Cardio na najwyższym biegu,
✓ Trening siłowy na wszystkie grupy mięśniowe,
✓ Niecodzienne ćwiczenia na taśmach,
✓ Świeże spojrzenie na kettlebells,
✓ Najnowsze tendencje treningu funkcjonalnego,
✓ Prawidłowy trening kulturystyczny,
✓ Potencjał ćwiczeń izolowanych,
✓ Potreningowa relaksacja mięśni, stretching,
✓ Przeprowadzenie pełnego spersonalizowanego treningu przez każdego z uczestników.

WARUNKI UDZIAŁU

Fitnessowy świat nie jest ci obcy, a na siłowni czujesz się jak w domu?

18-stkowa impreza już za tobą?

Chcesz się rozwijać i chłonąć sportową wiedzę?

Twój stan zdrowia oraz kondycji fizycznej określasz jako bardzo dobry?

Świetnie! Jesteś idealnym kandydatem na kurs trenera personalnego w naszej Akademii. Już nie możemy się doczekać aż cię poznamy!

UPRAWNIENIA

✓ legitymacja książeczkowa,

✓ legitymacja plastikowa (ID) w wersji PL i UK,

✓ certyfikat w wersji angielskiej.

Podane ceny obejmują: opłatę rezerwacyjną, zajęcia praktyczne, zajęcia teoretyczne oraz egzamin.

UWAGA! Koszt Twojego kursu może pokryć pracodawca lub Urząd Pracy.

Zapisz

OPINIE

Polecam kurs na trenera personalnego z Danielem Mularczykiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Podczas kursu panuje miła i luźna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona 😁

 Kasia Golińska
Kasia Golińska Facebook.com

W piatek ukończyłam kurs w Białymstoku pod okiem Dawida Rzemienieckiego. Jestem mega zadowolona z przekazanej mi wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Przychodziłam na kurs z uśmiechem i wychodzilam z jeszcze większym 🙂 🙂 Goraco polecam szkołę jak i Dawida 🙂 🙂 Pozdrawiam

Beata Dzienis
Beata Dzienis Facebook.com

Jakiś czas temu ukończyłem kurs na trenera personalnego w AST . Jestem mega zadowolony, wiedzę która została mi przekazana jest bezcenna . Cała kadra wykładowców potrafi dotrzeć do każdego uczestnika kursu lub szkolenia. POLECAM wszystkim osobą chcącym poszerzyć swoją wiedzę.

Kamil Pyka
Kamil Pyka Facebook.com

UPEWNIJ SIĘ W SWOJEJ DECYZJI – POZNAJ HISTORIE NASZYCH KURSANTÓW

!!! SPECJALNE PROMOCJE NA KURS TRENERA PERSONALNEGO WAŁBRZYCH !!!

1) Zbierz grupę 7 znajomych, którzy zapiszą się na kurs i zgarnij dla siebie zupełnie DARMOWY kurs na trenera personalnego!

2) Skorzystaj z całkowicie BEZPŁATNEGO kursu, jeżeli jesteś:
– osobą bezrobotną,
– poszukującą pracy,
– będącą w okresie wypowiedzenia stosunku pracy lub stosunku służbowego z winy pracodawcy,
– pracującą u pracodawcy w stanie upadłości lub likwidacji,
– otrzymującą świadczenia socjalne na urlopie górniczym lub górniczy zasiłek socjalny,
– uczestniczącą w indywidualnym programie integracji lub zajęciach Centrum Integracji Społecznej,
– będącą żołnierzem rezerwy,
– pobierającą rentę szkoleniową,
– pobierającą świadczenie szkoleniowe wypłacane przez pracodawcę,
– będącą domownikiem lub małżonkiem rolnika, szukającym pracy poza rolnictwem i podlegającym ubezpieczeniu społecznemu,
– będącą cudzoziemcem, m.in. obywatelem państwa należącego do Unii Europejskiej lub państwa, które zawarło odpowiednie umowy ze Wspólnotą Europejską, uchodźcą, osoba posiadającą zezwolenie na pobyt stały, osiedlenie się,
– niepracującą w wieku 45 lat i powyżej.

Sprawdź dokładne warunki naszych promocji w zakładce PROMOCJE  i korzystaj!

Wybierz swoje miasto, odpowiedni termin i… zapisz się na kurs. Kiedy, jeśli nie teraz?