KURS INSTRUKTORA SPORTÓW WOJSKOWYCH

Cena 1290 zł

Zapisz się już teraz, tuż po rejestracji otrzymasz
na e-mail materiały szkoleniowe.
Zyskasz w ten sposób  więcej czasu na edukację.

 

Wyczyść

Opis

Spakuj mundur ćwiczebny lub strój sportowy i zapisz się na kurs instruktora sportów wojskowych w naszej Akademii i zacznij zarabiać na swojej trenerskiej pasji ! Tylko u nas zdobędziesz taką wiedzę i takie umiejętności, które naprawdę wykorzystasz w swojej przyszłej pracy jako instruktor sportów wojskowych !

Nasi wykładowcy są doświadczonymi i utytułowanymi sportowcami – przykładowo: we Wrocławiu gwarantujemy zajęcia z mistrzem Największej europejskiej federacji. Tak wykwalifikowana kadra jest doskonale świadoma tego, co powinieneś umieć tak aby skutecznie szkolić  i chętnie ci to pokaże.

80% czasu trwania kursu to praktyka. Wychodzimy z założenia, że  kurs instruktora sportów wojskowych musi mieć przewagę zajęć praktycznych. Dlatego stawiamy na intensywną naukę i stuprocentowe zadowolenie każdego z uczestników. Odbywasz dynamiczny trening sportowy, będący zaplanowanym i skutecznym procesem, w ramach którego opanowujesz m.in. kwestie sprawnościowe, techniczne, taktyczne, mentalne, a nawet teoretycznie w tym stójkę i grappling. Z naszego kursu wynosisz po prostu maksimum korzyści!

Co później? Otrzymujesz tytuł instruktora sportu i certyfikaty, podejmujesz pracę w wybranym przez ciebie mieście na terenie Unii Europejskiej i cieszysz się z opinii profesjonalnego, skutecznego i polecanego Instruktora sportów wojskowych! Brzmi dobrze, prawda?

Po zapisaniu się na kurs instruktora sportów wojskowych otrzymasz e-mail z potwierdzeniem udziału.  W kolejnym kroku dostaniesz materiały edukacyjne. Na dwa dni przed rozpoczęciem zadzwoni do Ciebie nasz wykładowca i przekaże wszystkie istotne informacje do rozpoczęcia kursu (miejsce, godzinę oraz co ze sobą zabrać).  Jesteś otwarty na naukę, potrafisz swoją wiedzę przekazać skutecznie i prawidłowo dalej to znaczy, że dasz radę! Aż osiemdziesiąt procent czasu to zajęcia praktyczne. Uporządkujesz to co już wiesz z tym jak mówi sztuka tej dyscypliny.

Nie odkładaj tej decyzji na wieczne jutro. Zrób to teraz. Zapisz się na kurs instruktora sportów wojskowych w naszej Akademii Szkolenia Trenerów!

PROGRAM

1. Anatomia , fizjologia, biochemia, biomechanika,
2. Teoria sportu i treningu sportowego-mezocykle, makrocykle i mikrocykle
3. Testy FMS, Planowanie Treningu
4. Trening w zawieszeniu,kettlebels,obwodowy
5. Podstawy mma
-taktyka walki w stójce
-ciosy, dźwignie, duszenia, techniki kończące
-podstawowe techniki grapplerskie
6. Trójbój siłowy
7. Bieganie: sprint, średni i krótki dystans
8. Gry zespołowe: piłka nożna, siatkowa, koszykówka
9. Stretching
10. Trening siłowy i funkcjonalny, rola tlenu podczas wysiłku fizycznego
11. Ćwiczenia siłowe, przykłady
12. Motoryczność:
-mobilność, techniki mobilizacyjne
-stabilność, stabilizacja i wzorce ustawienia ciała
13. Nauka pracy na maszynach do treningu cardio oraz siłowego, zasady prawidłowej obsługi urządzeń na siłowni
14. Atletyka terenowa
15. BHP i pierwsza pomoc

UPRAWNIENIA

Kiedy już ukończysz nasz kurs instruktora sportów wojskowych i zaliczysz egzamin, otrzymasz tytuł instruktora sportu o specjalności Instruktor sportów wojskowych. Dowodem uzyskanych uprawnień jest legitymacja książeczkowa, legitymacja plastikowa (ID) w wersji PL i UK oraz certyfikat w wersji angielskiej na cała UE.

CENA

Kurs stacjonarny grupowy 1290 zł (realizacja tygodniowa lub weekendowa w grupie)
Kurs indywidualny 1790 zł (realizacja w wybranym przez Ciebie terminie 1 na 1 z wykładowcą)
Kurs eksternistyczny 990 zł
Kurs online 849 zł

Kurs eksternistyczny:

Masz już potrzebną wiedzę i jesteś już gotowy na to, żeby przystąpić do egzaminu na  Instruktora?Jeśli tak, to kurs eksternistyczny jest dla Ciebie. Kurs eksternistyczny to szansa na szybsze pozyskanie wybranego tytułu instruktorskiego  i certyfikatu z wybranego szkolenia. Kurs eksternistyczny to doskonała propozycja dla osób, które nie mogą dostosować swojego rytmu życia do terminarzy szkoleń. Dzięki niemu możesz od razu przystąpić do egzaminu  kursu trenera personalnego bądź kurs instruktora fitness.

Cała procedura jest bardzo prosta:

  1. Zapisz się u nas na wybrany kurs
  2. Zgłoś gotowość do egzaminu wysyłając e-mail
  3. Odbierz pytania teoretyczne i zadania praktyczne do zaprezentowania w formie nagrania wideo.
  4. Odeślij odpowiedzi oraz nagranie wideo.

Ukończenie kursu online lu eksternistycznie daje dokładnie takie same uprawnienia, jak kursu stacjonarnego. Na legitymacji oraz na certyfikacie nie ma informacji o sposobie realizacji kursu.

WARUNKI UDZIAŁU

Ukończony 18 rok życia.
Bardzo dobry stan zdrowia oraz kondycji fizycznej (nie jest wymagane zaświadczenie lekarskie).
O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń (wpłata zaliczki 200zł lub pełnej opłaty)