ZAPAMIĘTAJ: kurs na trenera personalnego doda ci odwagi!

Właśnie tak, kurs na trenera personalnego naprawdę da ci odwagę (jeśli jeszcze jej nie masz) lub zwiększy twoje moce interpersonalne. Wiem, jak to jest marzyć i wciąż odkładać realizację na później i później. Dlaczego to robię? Bo zwyczajnie się boję. Nagle muszę stać się osobą, która bez trudu dźwiga wyzwania – tych przybywa z dnia na dzień – a wszyscy się patrzą. I mimo że są to sprawy mi bliskie, wzbudzają strach. Co jeśli sobie nie poradzę? Brzmi znajomo?

ALE PRZECIEŻ JESTEM PRZEBOJOWA!

Potrafię rozmawiać z ludźmi, potrafię z nimi pracować, potrafię im pomagać. Wiem, co dla nich najlepsze, a czego powinni unikać. Mam wiedzę zarówno sportową, jak i zdrowotną. Znam prawidłowe techniki wykonywania ćwiczeń i skutecznie doradzam w różnych sytuacjach. Więc dlaczego się boję? Bo zapominam o swojej wartości.

wysportowana kobieta przegląda się w lustrze (kursy trenera personalnego, ile trwa kurs na trenera personalnego)

KURS NA TRENERA PERSONALNEGO PRZYPOMINA CI, KIM JESTEŚ

Tak naprawdę… zapisując się na kursy trenera personalnego, wiesz, że ten fach jest częścią ciebie. Masz pojęcie o anatomii, dietetyce, treningu, ale chcesz tę wiedzę usystematyzować, poszerzyć i potwierdzić odpowiednimi certyfikatami – to zrozumiałe. Wiesz również, że kiedy już ukończysz kurs na trenera personalnego, praca zacznie się pełną parą. To nie będzie już tylko pasja, ale sposób na utrzymanie się lub chociaż dorobienie do pensji. W tym momencie pojawia się presja i strach, prawda? Niepotrzebnie.

ILE TRWA KURS NA TRENERA PERSONALNEGO?

Właśnie – ile trwa kurs na trenera personalnego, a ile będzie trwać twoja praca w zawodzie? Kursy trenera personalnego w opcji standardowej trwają roboczy tydzień. Długo? Krótko? To zdecydowanie tylko kropla w morzu rzeczywistej pracy jako trener personalny, ale jest ona niezwykle istotna. Jeżeli przeraża cię kilka intensywnych, szkoleniowych dni na siłowni, być może ta profesja rzeczywiście nie jest dla ciebie? Z drugiej strony – jest to na tyle długi okres, że pozwala uwolnić się od zbędnego (często tylko pozornego!) stresu i zanurzyć się w pasjonującej pracy trenera personalnego. Przełam się tylko. Zaryzykuj. Zawalcz.

kobieta robi ćwiczenie z krążkiem (kursy trenera personalnego, ile trwa kurs na trenera personalnego)

Kursy na trenera personalnego są jak okresy próbne właściwej pracy. Najpierw się trochę boisz, masz wątpliwości. Wiesz, że w jakiś sposób się zobowiązujesz. Inni patrzą – i co, masz sobie nie poradzić? Zalet jest tak dużo, że dajesz się skusić. Bierzesz udział w kursie. Korzystasz. Początkowo z dystansem, ale stopniowo się oswajasz. Ośmielasz. Coraz bardziej ci się podoba, bo przecież to właśnie to, co lubisz! Czego się bałaś? Zostajesz. I zaczynasz sobie świetnie radzić. Nagle wszystko okazuje się jeszcze łatwiejsze niż myślałaś.  Uśmiechasz się z satysfakcją, bo zarabiasz prawdziwe pieniądze, robiąc to, co kochasz. Przecież tego właśnie chciałaś, prawda?

Sprawdź najbliższe terminy naszych kursów: https://ast.edu.pl/produkt/kurs-trenera-personalnego/

Przeczytaj wywiad z doświadczonym trenerem, Danielem Mularczykiem: https://ast.edu.pl/2019/10/28/historie-sukcesow-daniel-mularczyk-zawod-trenera-personalnego/

Zawalcz o swój sportowy sukces razem z naszą Akademią Szkolenia Trenerów!