Trener personalny lepszy od najlepszych to trener personalny, który jest profesjonalny, kompetentny i, przede wszystkim, ma naprawdę szeroką wiedzę – myślimy tutaj o wiedzy z różnych zakresów. Nie wystarczy tylko świadomość tego, jak działają poszczególne mięśnie, choć i ona jest bardzo potrzebna. Kurs na trenera personalnego to czasami zbyt mało, by przygotować cię do wszechstronnej pracy z klientem i umożliwić ci spełnienie jego największych wymagań. Właśnie dlatego pomyśl o naszej wyjątkowej ofercie, przygotowanej specjalnie dla ciebie, Pakietach Trenera Personalnego PRO.

Pakiet trener personalny PRO

Nasz Pakiet Trener Personalny PRO w swojej podstawowej wersji gwarantuje ci aż cztery skuteczne, polecane i praktyczne moduły szkoleniowe: Kurs na Trenera Personalnego, Dietetyka poziom 1 i 2, Trening w Zawieszeniu oraz Trening w Kettlebells. Dzięki tak zorganizowanemu programowi, uzyskasz najnowszą w wiedzę z zakresów niezbędnych do pracy nawet z najbardziej problematycznymi klientami. Pokierujesz swoich podopiecznych nie tylko w kwestii ćwiczeń fizycznych, lecz również doradzisz w sprawach zbilansowanej diety i właściwego odżywiania się – a to przecież temat, który dobremu trenerowi personalnemu wypada znać, prawda?

sztanga i ludzie w tle na siłowni; pakiet trener personalny pro silver

Pakiet Trener Personalny PRO Silver

Oprócz wiedzy z podstawowych, niezbędnych obszarów, potrzebnej ci do codziennej pracy na siłowni, oferujemy ci dodatkowe szkolenia z Treningu Funkcjonalnego i Treningu Cross poziom 1.  Zaskakuj podopiecznych ciekawymi i efektywnymi treningami i odpowiadaj na każde zadane ci pytanie. Czuj się komfortowo w pracy ze swoimi klientami – bądź kompetentny i profesjonalny. Już nikt nie zarzuci ci niewiedzy i nieprzygotowania do zajęć, a twoje wyczerpujące treningi cross pokochają klienci!

Pakiet Trener Personalny PRO Gold

Trener personalny na szóstkę z plusem? Wybierz nasz Pakiet Trener Personalny PRO Gold. W tej paczce masz już naprawdę wszystko – Kurs na Trenera Personalnego, Dietetyka poziom 1 i 2, Trening w Zawieszeniu, Trening Kettlebells, Trening Funkcjonalny, Trening Cross 1 i 2, a także AST Mobility i Core&Stability. Nie trać czasu na szukanie oddzielnych szkoleń, skoro proponujemy ci kompleksowy i naprawdę przydatny pakiet. My dajemy ci to, czego potrzebujesz do pracy jako trener personalny, ty ustalasz z wykładowcami dogodne terminy i realizujesz zajęcia. Oszczędzasz czas, pieniądze i nerwy, a to oznacza, że w rzeczywistości tylko zyskujesz! To jak – zasługujesz na złoto?

kobieta na siłowni; pakiet trener personalny pro gold

Każdy nasz Pakiet Trener Personalny PRO jest przygotowany ze szczególną myślą o tobie. Zobacz, sami siedzimy w branży sportowej, dlatego doskonale znamy twoje potrzeby. Wiemy, co ci dać, aby z przyszłej współpracy byli zadowoleni zarówno klienci, jak i ty sam. W tym przypadku stworzyliśmy pakiet, który zrobi z ciebie naprawdę profesjonalnego trenera, z którym każdy chciałby ćwiczyć. Przecież tego właśnie chcesz, prawda?

Sam zdecyduj, na jakim poziomie wiedzy jesteś i wybierz taki Pakiet Trener Personalny PRO, jakiego akurat potrzebujesz – Pakiet Trener Personalny PRO w wersji podstawowej, Silver czy Gold? Inni już wybrali, więc i ty nie zwlekaj!

Znajdź swoje najbliższe miasto (szkolimy aż w 19 w całej Polsce!): Wrocław, Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Gdańsk, Opole, Zielona Góra, Jelenia Góra, Wałbrzych, Toruń, Lublin, Łódź, Rzeszów, Białystok, Kielce, Olsztyn, Szczecin, Bydgoszcz…

…i do zobaczenia!