Instruktor fitness to kuszący zawód, prawda? Pomyśl tylko – energetyczne zajęcia, zadowolone uśmiechy, moc pozytywnych emocji po efektywnym wysiłku… a w tym wszystkim TY jako spełniony instruktor fitness! Pomyśl jeszcze, że właśnie teraz przygotowaliśmy dla ciebie wyjątkową ofertę, bo Pakiet Instruktor Fitness PRO – to coś więcej niż zwyczajny kurs na instruktora fitness. Zaraz przekonasz się, dlaczego.

Pakiet Instruktor Fitness PRO

Jeżeli podchodzisz do realizacji swoich fitnessowych planów na poważnie, wcale nie musimy zachwalać naszych zestawów szkoleniowych (chociaż naprawdę są przemyślane, praktyczne i efektywne!). Stworzyliśmy je dla ciebie, bo wiemy, czego potrzebujesz w codziennej pracy jako instruktor fitness – czegoś więcej niż umiejętności, które daje ci zwykły kurs na instruktora fitness.  Właśnie dlatego podstawowy Pakiet Instruktor Fitness PRO przeszkoli cię dodatkowo w zakresach: Fitness Step, AST Stretching oraz Dietetyka 1 i 2. Przydatna wiedza, sam przyznasz?

uczestniczy ćwiczący na zajęciach fitness; pakiet instruktor fitness pro gold

Pakiet Instruktor Fitness PRO Silver

Dla tych bardziej ambitnych mamy Pakiet Instruktor Fitness PRO Silver – jeszcze więcej szkoleń, jeszcze więcej wiedzy i jeszcze więcej praktycznych umiejętności, a to wszystko w gotowym zestawie. To kolejna zaleta naszych propozycji PRO, wszystko w jednym miejscu. Nie tracisz czasu na szukanie nowych kursów, kiedy chcesz się dokształcić, bo my zrobiliśmy to już za ciebie. Pakiet Instruktor Fitness PRO Silver pozwala ci zdobyć aż dwa certyfikaty więcej niż podstawowy Pakiet Instruktor Fitness PRO – w zakresach Power Pump i Zdrowy Kręgosłup.

Pakiet Instruktor Fitness PRO Gold

Instruktor fitness, którego żaden uczestnik zajęć nie zaskoczy trudnym pytaniem lub niekomfortowym komentarzem? Tylko po naszym najbardziej wszechstronnym zestawie szkoleniowym – Pakiet Instruktor Fitness PRO Gold. Naprawdę złoty komplet szkoleń, uwierz nam na słowo lub porozmawiaj z absolwentami! Dostajesz od nas kurs na instruktora fitness i praktyczną wiedzę z zakresów: Fitness Step, AST Stretching, Dietetyka 1 i 2, Power Pump, Zdrowy Kręgosłup, a także Trening na Trampolinie, Trening Funkcjonalny i AST Fitball! Dzięki takiemu przygotowaniu do pracy, twoje zajęcia będą porywające, efektywne i wypełnione zadowolonymi klientami!

uczestnicy zajęć fitness siedzą na podłodze; kurs na instruktora fitness

Wiemy, że wszystko naprawdę ci się podoba, ale cena powstrzymuje przed podjęciem decyzji. Trudno wydać jednorazowo większą sumkę, prawda? Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla ciebie naprawdę duże promocje – niezależnie od tego, który Pakiet Instruktor Fitness PRO wybierzesz. Pomyśl o pieniądzach, które zaoszczędzisz, kupując gotowy komplet szkoleń niż gdybyś miał płacić za każde z nich oddzielnie. Czy czujesz zapach tych banknotów, które zostają w twojej dłoni? To się opłaca!

Wybierz swoje miasto spośród aż 19, w których przeprowadzamy szkolenia: Wrocław, Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Gdańsk, Opole, Zielona Góra, Jelenia Góra, Wałbrzych, Toruń, Lublin, Łódź, Rzeszów, Białystok, Kielce, Olsztyn, Szczecin, Bydgoszcz…

…i nie zwlekaj dłużej!