Co myślisz, słysząc „kurs trener personalny online”? Czy ta fraza brzmi dla ciebie naturalnie, czy może jednak wywołuje pewne obawy? Nie da się ukryć, że mamy już taką technologię, która umożliwia zdobywanie wiedzy sportowej zupełnie zdalnie, bez wychodzenia z domu. Lecz czy skutecznie? Przedstawiamy wam dzisiaj 5 zalet charakteryzujących kurs online trener personalny. Sprawdźmy, czy was przekonają.

1. Robiąc kurs na trenera personalnego online, sam rządzisz swoim czasem

Nikt nie narzuca ci terminów zajęć. Nie musisz zmieniać swoich planów i spieszyć się ze zrealizowaniem materiału. Coś ci wypadło? Nie najlepiej się czujesz? Żaden problem! Odsuwasz lekcję w czasie i siadasz do niej dopiero wtedy, gdy ci pasuje. Możesz uczyć się rano, w południe, wieczorem, a nawet w nocy.

Trener personalny kurs online to doskonała opcja dla tych, którzy nie mają stałego planu dnia i trudno jest im zaplanować stacjonarne szkolenie – tym bardziej, że trwa ono kilka dni lub weekendów. Jest to również świetna okazja na wkroczenie w świat treningów personalnych i uświadomienie sobie, jak właściwie wygląda praca trenera personalnego i czym taka osoba się zajmuje. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś jeszcze gotowy na naukę w grupie, wybierz kurs trener personalny online.

kobieta z laptopem, robiąca notatki – trener personalny kurs online

2. Wygoda – kurs online trener personalny realizujesz w dowolnym miejscu na ziemi

Nie tylko czas, ale i miejsce zależy od ciebie! Wyobraź sobie, że zaliczasz kurs, leżąc pod parasolem na piaszczystej plaży i delektując się przyjemnym szumem morskich fal. Brzmi świetnie, prawda? Trener personalny online kurs właśnie daje taką możliwość! A może jesteś bardzo zabiegany i nie potrafisz usiedzieć w jednym miejscu… Wtedy zabierasz ze sobą laptop i uczysz się tam, gdzie akurat przebywasz – w kawiarni, w pociągu, nawet na łące – wszędzie, gdzie tylko chcesz. To właśnie jest wygoda.

3. Za kurs na trenera personalnego online płacisz zdecydowanie mniej

Odpadają koszty wynajęcia sali i wynagrodzenia wykładowców za dojazdy. Właśnie dlatego kurs online trener personalny jest dużo tańszy. Czy słyszysz ten szelest pieniędzy, które zostają w twoim portfelu? Uśmiechnij się, bo w ten sposób nie przepłacasz, a oszczędzasz! Co więcej, na końcowym certyfikacie nie umieszczamy informacji o sposobie realizacji kursu na trenera personalnego. Nic więc nie tracisz – jedynie zyskujesz.

facet z komputerem, trener personalny kurs online

4. Nauka przychodzi łatwiej, ponieważ do materiału wciąż możesz wracać

Nie zrozumiałeś jakiejś kwestii? Czytasz przedstawione informacje jeszcze raz. Za szybko zaprezentowano prawidłowy sposób wykonywania ćwiczenia? Cofasz filmik i przyglądasz się mu ponownie. To ty decydujesz, kiedy wracasz do danego slajdu, wątku czy grafiki i ile czasu poświęcasz na analizowanie tych elementów.

Podczas stacjonarnego kursu na trenera personalnego nieco trudniej jest to zrobić. Mimo że wykładowca chce przekazać ci materiał jak najlepiej, niestety jego czas jest ograniczony. Natomiast kurs trener personalny online umożliwia ci niczym nieograniczone powtórki! Nie musisz się martwić zbyt szybkim tempem, bo sam je sobie narzucasz.

5. Trener personalny online kurs – nowoczesna forma i łatwo przyswajalne materiały

Połączenie tekstu z obrazem, przejrzyste prezentacje zawierające ciekawe grafiki i wykresy, szczegółowe filmy instruktażowe – to postawa skutecznego przyswojenia wiedzy z zakresu treningów personalnych. Na zajęciach stacjonarnych nie zawsze jesteśmy w stanie całkowicie się skupić i zapamiętać przedstawiane informacje. Materiały dostarczane podczas kursu na trenera personalnego online są natomiast zbudowane w taki sposób, aby jak najlepiej przekazać wiedzę, która zostanie z nami na dłużej.

tabliczka z napisem satisfaction, kurs trener personalny online

Jak widzisz, trener personalny kurs online ma naprawdę wiele zalet. Tylko od ciebie zależy, czy zdecydujesz się właśnie na tę opcję. Jednego możesz być pewny – kiedy zaczniesz realizować kurs trener personalny online, szeroko się uśmiechniesz, bo na własnej skórze doświadczysz korzyści takiego zdobywania wiedzy.

Zapisz się na kurs w naszej Akademii Szkolenia Trenerów. Otrzymasz od nas materiały w formacie pdf do nauki części teoretycznej oraz filmy instruktażowe, na których ćwiczenia prezentuje brązowy medalista AMP w kulturystyce i wielokrotny medalista mistrzostw Polski w kulturystyce i trójboju siłowym, mgr Damian Olender, do nauki części praktycznej. Kiedy zgłosisz gotowość do egzaminu, prześlemy ci pytania teoretyczne oraz zadania praktyczne – udzielasz wówczas odpowiedzi na pytania i nagrywasz wideo, którym zaliczasz część praktyczną. GOTOWE! Proste, prawda? Zapisz się na nasz kurs i zostań trenerem personalnym szybciej niż natychmiast.