KURS TRENERA PERSONALNEGO KOSZALIN

Witaj na drodze do swojego sportowego sukcesu. Właśnie tak zaczynają profesjonalni trenerzy – robiąc kurs trenera personalnego Koszalin w naszej Akademii. Dlaczego? Bo to solidny fundament twojej przyszłej pracy na siłowni. Przekonaj się sam!

ŚWIADOMY TRENER WYBIERA AST – DLACZEGO?

Świadomi trenerzy wybierają naszą Akademię, bo dostrzegają jej przewagę na rynku sportowym. Podczas kursu nie zasypujemy cię zbędną i monotonną teorią, jak robią inni – my stawiamy na praktykę, która skutecznie przygotowuje cię do pracy w zawodzie trenera personalnego. Kurs na trenera personalnego w Kielcach organizowany przez AST nie jest wcale przypadkowym wydaniem pieniędzy (co bardzo łatwo zrobić), ale INWESTYCJĄ. Trener personalny to zawód przyszłości, prawda? Ta praca wymaga jednak odpowiedniego przygotowania, ogromnej wiedzy i konkretnych umiejętności. Nasz kurs pomaga ci je zdobyć. Zajęcia odbywają się na zaawansowanym sprzęcie w najnowocześniejszych kieleckich siłowniach, właśnie dlatego bez trudu wykorzystujesz różnorodne urządzenia w pracy ze swoimi podopiecznymi. Nasza doświadczona kadra udziela ci bezcennych wskazówek, które ułatwiają rozpoznawanie indywidualnych celów i ewentualnych problemów możliwych do pojawienia się po drodze. Przyjazna, ale profesjonalna atmosfera sprzyja przyswajaniu wiedzy i robi z ciebie trenera personalnego na miarę XXI wieku.

KURS TRENERA PERSONALNEGO KIELCE DOPASOWANY DO CIEBIE

To ty decydujesz o tym, kiedy realizujesz kurs. Masz do wyboru opcję tygodniową (czyli kurs trwający jeden roboczy tydzień), weekendową (trzy następujące po sobie weekendy), a dodatkowo – online lub eksternistycznie. Wszystko zależy od tego, ile czasu jesteś w stanie poświęcić. Wychodząc naprzeciw najbardziej zabieganym, oferujemy również specjalny system realizacji kursu indywidualnie, 1 na 1 z trenerem. Wówczas sam ustalasz szczegóły spotkań z wykładowcą. Nie ma rzeczy niemożliwych! Jeżeli tylko chcesz zrobić kurs trenera personalnego w Kielcach, z nami zrobisz go mimo wszystko!

TRENER PERSONALNY TO ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI

Doskonale wiesz, że trener personalny to zawód przyszłości, prawda? Jesteś przecież na naszej stronie, szukasz odpowiedniego kursu na trenera personalnego, zatem chcesz nim zostać. Zauważ jednak, że aktualnie rynek sportowy wręcz obfituje w osoby, które nazywają się śmiało trenerami personalnymi. Czy słusznie? Siłownia weryfikuje każdego pasjonata sportu. Jeśli jesteś nieprofesjonalny, niepewny, wystraszony... silna konkurencja szybko cię zdemotywuje. Odważnie powiemy w tym miejscu: i słusznie. Trener personalny to zawód przyszłości, ale tylko wtedy, kiedy ten trener wie, co robi. Tutaj nie ma miejsca na wątpliwości i błędy. Pracujesz przecież na ludzkim zdrowiu, pamiętaj. Nasz kurs trenera personalnego w Kielcach eliminuje ryzyko niepowodzenia zawodowego, bo skutecznie przygotowuje cię na różne sytuacje, z którymi spotykasz się jako trener personalny. Kadra wykładowcza to doświadczone osoby, które od wielu lat pracują w branży oraz sportowi mistrzowie świata. Możesz być pewien, że znają potrzeby pracy jako trener personalny i zaspokajają je podczas kursu. Przekazują ci wiedzę z zakresu anatomii i psychologii sportu, jednocześnie ucząc cię jej zastosowania w praktyce. Analizują z tobą zarówno strukturę pojedynczego treningu, jak i cykle i makrocykle pracy w długich okresach czasu. Dodatkowo, rozszerzasz swoje pojęcie o dietetyce i suplementacji, bo trener personalny musi być wszechstronny. Jeżeli zgadzasz się ze stwierdzeniem, że trener personalny to zawód przyszłości, bądź gotowy na tę przyszłość.

ILE ZARABIA TRENER PERSONALNY NA SIŁOWNI?

Ile zarabia trener personalny na siłowni? Powiedzmy sobie szczerze – choć to dość wrażliwa kwestia, interesuje nas najbardziej. Nie da się ukryć, że jako trener personalny jesteś w stanie zarobić dużo więcej niż inni. Wynika to po prostu ze specyfiki zawodu trenera personalnego, jego dużej popularności i jednocześnie – potrzebie istnienia. Coraz więcej osób uświadamia sobie niezwykłe korzyści płynące z korzystania z usług trenerów personalnych. I jest to bardzo dobra zmiana.

Jeśli nadal jesteś ciekawy, ile zarabia trener personalny na siłowni, zajrzyj do naszego wywiadu z trenerem Danielem Mularczykiem, a właściwie do nagrania wideo, które znajduje się pod tymże wywiadem (uwaga, padają konkretne kwoty!). Śmiało! Przekonaj się sam, że warto.

PROGRAM

Obawiasz się formalizmu i masy teorii? Na pewno nie u nas! Stawiamy na praktykę, bo wiemy, jak ważna jest w roli trenera personalnego. O suchych informacjach przeczytasz w internecie – na naszych zajęciach skupiamy się na tym, co od ręki wykorzystujesz w pracy z twoimi klientami.

✓ Definicja trenera personalnego – korzyści i rola trenera,
✓ Rynek fitness dzisiaj i wczoraj, najnowsze tendencje na siłowniach,
✓ Wywiad z klientem, spersonalizowany plan treningowy,
✓ Anatomia , fizjologia, biochemia, biomechanika,
✓ Teoria sportu i treningu sportowego-mezocykle, makrocykle i mikrocykle
✓ Formy treningowe: cross, taśmy, kettle, hit, cardio,
✓ Trening siłowy i funkcjonalny, rola tlenu podczas wysiłku fizycznego,
✓ Dieta i suplementacja, prawidłowe nawyki żywieniowe,
✓ Analiza składu ciała TANITA, OMRON – specyfikacja sprzętu i częstotliwość analiz,
✓ Archiwizowanie sukcesów podopiecznych,
✓ Marketing, pozyskiwanie klienta, budowanie własnej marki.

TEORIA 25%

PRAKTYKA 75%

✓ Sprawdzone ćwiczenia do skutecznej rozgrzewki,
✓ Wykorzystywanie świadomego oddychania podczas wysiłku,
✓ Analizy składu ciała przy pomocy sprzętów TANITA, OMRON,
✓ Cardio na najwyższym biegu,
✓ Trening siłowy na wszystkie grupy mięśniowe,
✓ Niecodzienne ćwiczenia na taśmach,
✓ Świeże spojrzenie na kettlebells,
✓ Najnowsze tendencje treningu funkcjonalnego,
✓ Prawidłowy trening kulturystyczny,
✓ Potencjał ćwiczeń izolowanych,
✓ Potreningowa relaksacja mięśni, stretching,
✓ Przeprowadzenie pełnego spersonalizowanego treningu przez każdego z uczestników.

WARUNKI UDZIAŁU

Jesteś pełnoletnia/i?
Zdobycie wiedzy trenera to Twój aktualny cel?
Swój stan zdrowia oraz kondycji fizycznej określasz jako bardzo dobry?
Świetnie!
Zatem nadajesz się idealnie na kurs trener personalny w naszej Akademii.
Po zapisaniu się, otrzymasz na e-mail materiały szkoleniowe a na 2 dni przed rozpoczęciem (adres i godzinę oraz tel.do wykładowcy).
Spokojnie, uczymy od podstaw a więc twoje obecne doświadczenie nie jest najważniejsze!
Jak już wszytko wiesz, klikaj zapisz się.
Już nie możemy się doczekać aż cię poznamy!

UPRAWNIENIA

✓ legitymacja książeczkowa,

✓ legitymacja plastikowa (ID) w wersji PL i UK,

✓ certyfikat w wersji angielskiej.

Podane ceny obejmują: opłatę rezerwacyjną, zajęcia praktyczne, zajęcia teoretyczne oraz egzamin.

UWAGA! Koszt Twojego kursu może pokryć pracodawca lub Urząd Pracy.

Zapisz

OPINIE

Polecam kurs na trenera personalnego z Danielem Mularczykiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Podczas kursu panuje miła i luźna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona 😁

 Kasia Golińska
Kasia Golińska Facebook.com

W piatek ukończyłam kurs w Białymstoku pod okiem Dawida Rzemienieckiego. Jestem mega zadowolona z przekazanej mi wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Przychodziłam na kurs z uśmiechem i wychodzilam z jeszcze większym 🙂 🙂 Goraco polecam szkołę jak i Dawida 🙂 🙂 Pozdrawiam

Beata Dzienis
Beata Dzienis Facebook.com

Jakiś czas temu ukończyłem kurs na trenera personalnego w AST . Jestem mega zadowolony, wiedzę która została mi przekazana jest bezcenna . Cała kadra wykładowców potrafi dotrzeć do każdego uczestnika kursu lub szkolenia. POLECAM wszystkim osobą chcącym poszerzyć swoją wiedzę.

Kamil Pyka
Kamil Pyka Facebook.com

UPEWNIJ SIĘ W SWOJEJ DECYZJI – POZNAJ HISTORIE NASZYCH KURSANTÓW

!!! SPECJALNE PROMOCJE NA KURS TRENERA PERSONALNEGO W KOSZALINIE !!!

1) Zbierz grupę 7 znajomych, którzy zapiszą się na kurs i zgarnij dla siebie zupełnie DARMOWY kurs na trenera personalnego!

2) Skorzystaj z całkowicie BEZPŁATNEGO kursu, jeżeli jesteś:
– osobą bezrobotną,
– poszukującą pracy,
– będącą w okresie wypowiedzenia stosunku pracy lub stosunku służbowego z winy pracodawcy,
– pracującą u pracodawcy w stanie upadłości lub likwidacji,
– otrzymującą świadczenia socjalne na urlopie górniczym lub górniczy zasiłek socjalny,
– uczestniczącą w indywidualnym programie integracji lub zajęciach Centrum Integracji Społecznej,
– będącą żołnierzem rezerwy,
– pobierającą rentę szkoleniową,
– pobierającą świadczenie szkoleniowe wypłacane przez pracodawcę,
– będącą domownikiem lub małżonkiem rolnika, szukającym pracy poza rolnictwem i podlegającym ubezpieczeniu społecznemu,
– będącą cudzoziemcem, m.in. obywatelem państwa należącego do Unii Europejskiej lub państwa, które zawarło odpowiednie umowy ze Wspólnotą Europejską, uchodźcą, osoba posiadającą zezwolenie na pobyt stały, osiedlenie się,
– niepracującą w wieku 45 lat i powyżej.

Sprawdź dokładne warunki naszych promocji w zakładce PROMOCJE  i korzystaj!

Kurs trenera personalnego Koszalin - zlokalizuj na mapie miejsce realizacji.