Zapisy na kurs instruktora fitness Zielona Góra trwają – sprawdź terminarz, wybierz najlepszą dla Ciebie formułę i poszerz swoje horyzonty! Czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra, którą tworzą ludzie z ogromną pasją i równie dużą wiedzą. Szkoleniowcy AST są gotowi, by przekazać Ci teorię i pokazać wiele zagadnień w praktyce, byś w pełni świadomie mógł prowadzić zajęcia fitness-aerobik.

kurs instruktora fitness Zielona Góra

Jeżeli jesteś zdecydowany, by ukończyć kurs instruktora fitness w Zielonej Górze, możesz to zrobić na kilka sposobów. Akademia Szkolenia Trenerów ma bowiem w ofercie kursy weekendowe, kursy treningowe, kursy online i eksternistyczne. Każdy z nich da Ci uprawnienia międzynarodowe oraz tytuł instruktora sportu. Z kompletem dokumentów wydanych przez AST będziesz mógł pracować w klubach fitness w całej Unii Europejskiej!

KURS INSTRUKTORA FITNESS ZIELONA GÓRA K ODBYWA SIĘ W:

Zielona Góra