Kurs instruktora sportu eksternistycznie

Masz już potrzebną wiedzę i jesteś już gotowy na to, żeby przystąpić do egzaminu na Trenera lub Instruktora? Jeśli tak, to kurs eksternistyczny jest dla Ciebie. Możesz doszkolić się lub powtórzyć wiedzę tak, jak lubisz i wtedy, kiedy masz na to czas z miejsca swojego zamieszkania. Kurs eksternistyczny to szansa na szybsze pozyskanie wybranego tytułu trenerskiego lub certyfikatu z wybranego szkolenia.

Kurs eksternistyczny to doskonała propozycja dla osób, które nie mogą dostosować swojego rytmu życia do terminarzy szkoleń. Dzięki niemu możesz odbyć kurs trenera personalnego bądź kurs instruktora fitness on-line!

Cała procedura jest bardzo prosta:

1. Zapisz się u nas na wybrany kurs lub szkolenie .
  2. Opanuj program ramowy wybranego kursu lub szkolenia we własnym zakresie.
  3. Zgłoś gotowość do egzaminu wysyłając e-mail
  4. Odbierz pytania teoretyczne i zadania praktyczne do zaprezentowania w formie nagrania wideo.
  5. Odeślij odpowiedzi oraz nagranie wideo.

Kurs instruktora sportu online

Korzyści kursu online:

• pełna dowolność czasu przeznaczonego przez Ciebie na edukację
  • możliwość realizacji z dowolnego miejsca pobytu np. z domu lub na wakacjach
  • najnowsze i skuteczne formy ćwiczeń praktycznych na filmach instruktażowych zademonstrowane przez jednego z największych fachowców w tym zakresie na terenie naszego kraju-byłego , brązowego medalistę AMP w kulturystyce oraz wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski w Kulturystyce oraz Trójboju Siłowym, które prowadzi mgr Damian Olender.
  • przedstawienie teorii w prostej i szybko przyswajalnej formie

W ramach naszego kursu online otrzymają Państwo:

1. Materiał do edukacji teorii programu ramowego w formacie pdf,
  2. Link do filmów instruktażowych części praktycznej

Cała procedura jest bardzo prosta:

1. Zapisz się u nas na wybrany kurs lub szkolenie.
    2. Opanuj program ramowy wybranego kursu lub szkolenia poprzez powyższy pkt. a i b
    3. Zgłoś gotowość do egzaminu wysyłając e-mail
    5. Odeślij odpowiedzi oraz nagranie wideo.

Uwaga: Ukończenie kursu online daje dokładnie takie same uprawnienia, jak kursu stacjonarnego. Na legitymacji oraz na certyfikacie nie ma informacji o sposobie realizacji kursu.