Aktualności

ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE!
POMYŚL O LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI ZAWODOWEJ!

Za jeden trening personalny klienci płacą od 100 do 160 zł! Posiadanie własnego trenera staje się niezbędne. Za jeden trening personalny klienci płacą od 100 do 160 zł. Oznacza to, że trener personalny, prowadzący własną działalność, może zarobić nawet od 4 do 6 tys. zł miesięcznie, w zależności od liczby klientów.

Nieograniczone możliwości na rynku… Trener może umówić się z klientem na wolnym powietrzu albo w jego domu. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się też treningi personalne prowadzone przez internet , wystarczy spojrzeć na Ewę Chodakowską ,która porwała Polki do ćwiczeń. To szansa np. dla mam, które nie mogą wyjść z domu, ale nie zapominają o dbaniu o swoją kondycję. Wystarczy przecież włączyć kamerę, by się widzieć. Ćwiczenie bez trenera to strata czasu – przekonuje wielu moich podopiecznych.Zarabiaj zwiedzaj i baw się jednocześnie dzięki AST we Wrocławiu. Więcej doczytaj na youtube lub naszym FB

Dla kogo trening i Trener Personalny? Trening personalny to taki, w którym Trener poświęca czas tylko jednej osobie. Klient w porozumieniu z Trenerem wyznacza sobie cel (np. utrata wagi lub powiększenie masy mięśniowej) i stara się go realizować. Klient ma dwie możliwości. Może zdecydować się na trening instruktażowy, z którego korzystają najczęściej wielbiciele siłowni (jest to zazwyczaj pojedynczy trening, w czasie którego Trener wskazuje, jakie ćwiczenia dana osoba powinna wykonywać dla osiągnięcia określonego celu). Druga opcja to regularne treningi z instruktorem, który zazwyczaj układa też dietę.

Kursanci przepłacają za kursy w innych placówkach? Cena kursów w AST to 990-1590 zł. Zajęcia trwają około 8 godzin dziennie. Jeżeli zastanawiasz się którą szkołę wybrać z pewnością powinna to być ta ,która znajduje się w ministerialnym rejestrze, jest stacjonarna oraz posiada najniższą na rynku cenę za kurs.Każdy kto pragnie szybko i solidnie się przekwalifikować i zostać specjalistą w interesującej go dziedzinie powinien zrobić taki kurs w naszej AST.

Pamiętajmy: Trener personalny ma być nie tylko nauczycielem, ale również przyjacielem i psychologiem. Jego rolą jest motywowanie klienta do pracy nad sobą. Bardzo ważna jest empatia. Klienci nie zawsze potrafią jasno określić swoje potrzeby. Dobry trener pomoże w odnalezieniu wewnętrznej motywacji, bo nie zawsze jest tak, że ta motywacja do treningu wynika od nas samych. Przeczytaj koniecznie, jak inni nasi absolwenci wyróżnili się z naszymi uprawnieniami, ubiegając się o to samo stanowisko pracy Kliknij.