Akademia Szkolenia Trenerów – o nas

Akademia Szkolenia Trenerów Sportu, Turystyki i Rekreacji to więcej niż tylko firma – to możliwość rozwoju sportowych umiejętności, kuźnia najlepszych trenerów personalnych i instruktorów fitness, gwarancja zaistnienia w świecie podporządkowanym dietom i siłowniom. AST to praktyczna wiedza, doświadczenie i profesjonalizm.

Akademia Szkolenia Trenerów Sportu jest jedną z największych sportowych akademii szkoleniowych w Polsce, właśnie dlatego możesz zapisać się na kurs trenera personalnego, kurs instruktora kulturystyki, boksu, aerobiku, akrobatyki sportowej i wiele innych w wybranym przez Ciebie mieście. Ty wypełniasz formularz – my organizujemy szkolenie, które spełnia Twoje oczekiwania.

Uczysz się dokładnie tego, co będzie Ci potrzebne w codziennej pracy instruktora na siłowni. Bliższe stają Ci się: anatomia, fizjologia, organizacja treningu, techniki ćwiczeń, personalizacja programów treningowych, psychologia, dietetyka i suplementacja, fizjoterapia, techniki relaksacyjne, przedsiębiorczość, prawo sportowe i zasady BHP. Zdobywasz także bezcenną wiedzę marketingową i wiesz już jak pozyskiwać stałych klientów!

Kiedy kończysz kurs, czujesz satysfakcję i radość, bo otrzymujesz od AST uprawnienia instruktorskie i trenerskie, dzięki którym możesz pracować na terenie całej Unii Europejskiej! Słyszysz? Otwierają się przed Tobą zamknięte do tej pory drzwi – salony odnowy biologicznej, SPA, kluby fitness, placówki wypoczynkowe, obozy, kolonie i inne.

Marzysz o własnej działalności? Dyplom Akademii Szkolenia Trenerów Sportu, Turystyki i Rekreacji uprawnia Cię do założenia własnego klubu sportowego i pracowania dla najlepszego szefa na świecie – samego siebie!

Zastanawiasz się, czy zaufać właśnie nam? Nikt nie przekona Cię lepiej niż absolwenci AST. Poznaj koniecznie Anię Wójcik i zobacz, jak zmieniło się jej życie po ukończeniu kursu trenera personalnego w Akademii Szkolenia Trenerów:

ZŁUDNE NADZIEJE I CODZIENNA FRUSTRACJA CZY SPORTOWE SPEŁNIENIE JAKO TRENER PERSONALNY LUB INSTRUKTOR SPORTU?

Wiesz już co wybrać, prawda? Odważ się zawalczyć o swoje marzenia razem z nami!

TAK, ZAPISUJĘ SIĘ NA KURS INSTRUKTORA SPORTU

Do zobaczenia na szkoleniu!